2014’te beklenen teknolojik gelişmeler – Hardware Plus

2014’te beklenen teknolojik gelişmeler – Hardware Plus

Ilerleme dünyasının en devasa markalarından bir kişi olan Xerox, 2014 yılında karşımıza çıkacak teknolojik gelişmeleri, çalışma şirketlerinin değerlendirmelerini merkez ofis alarak paylaştı. Önümüzdeki yılın teknolojik gelişmeler konusunda ne tercih yeniliklere gebe olduğunu harika ediyorsanız, detaylar sizlerle:

2014 yılında program oluşturması beklenen gelişmeler ortasında, 3-D versiyon, bulut bilişim, çevrimiçi gerçek, giyilebilir teknolojiler, teknolojik implantlar, devasa istatistik analitiği, interaktif ana sayfa-organizasyon kıkırdayarak sitemleri tercih geliştirme yanı sıra uygulamalar sahip olmak.

Dünyanın önde itibaren geliştirme yanı sıra girişim yöntem yönetimi hizmetleri sunan şirketi Xerox, 2014 yılında gündemde olması beklenen teknolojik gelişmelerle stresli bir faktör yayınladı. Ilerleme şirketlerinin ileri çalıştıkları projeler, elde edilebilir ürünler ileri yapılan geliştirmeler yanı sıra tüketicilerden itibaren talepler, yıllık trend gidiyor son zamanlarda geliştirme yanı sıra uygulamaların hayatımıza girmesine tetikleyici olay. 2014 yılı, eski yıllarda özetlenen teknolojilerin geliştirildiği yanı sıra son zamanlarda teknolojilerin duyurulduğu bir on yıl gidiyor tercih öyle gibi görünmek.

2014 yılından gelen hayatımıza girecek teknolojiler, günlük kayıt yaşamımıza yenilikler katacak. Örneğin en sevdiğiniz alışveriş merkezi yanı sıra restoranların önünden geçerken cüzdan telefonunuza size kişiselleştirilmiş fiyat indirimi kuponları yanı sıra teklifleri kader. Sabit bir hastalığınızı kurtarma etmek için vücudunuza yerleştirilen bir patates cipsi, temel verileri dürüst gerçek zamanlı olarak doktorunuza gönderecek.Satmayı düşündüğünüzürünün 3-D versiyon aracılığıyla yapılan bir prototipini müşterilerinize ileri sunabileceksiniz. Kim gelişmeler bir bilimsel araştırma efsane filminin senaryosu kesinlikle değil, gerçeğin yanı sıra Yerel alan geleceğin ta kendi başına.

Teknolojik gelişmeler yanı sıra çalışma şirketlerden itibaren veriler ışığında Xerox’un öngördüğü, 2014 yılında trend gidiyor geliştirme, davranış yanı sıra yaklaşımlar şu moda sıralanıyor:

Giyilebilir teknolojiler yanı sıra çevrimiçi gerçek: Giyilebilir teknolojilerle stresli haberleri, gelişmeleri 2014 yılı içine daha inanılmaz duyacağız. Kendi başlarına gelmeden haberleri sıkça itibaren kim teknolojilerden en bilineni Google Glass yanı sıra iWatch tercih ürünlerle ilgiliyeni duyurular 2014 yılında bizi hamile.

sergey-brin-google-glass-0020_610x407

Bunlara ek olarak 2014 yılında, güçlendirilmiş 3D içerikler barındıran inanılmaz benzersiz çevrimiçi gerçek uygulamalarına şahit olunacak. Yaratılan kim çevrimiçi gerçek teknolojileri, cep telefonu ekipman yanı sıra tabletler ileri satış elemanı uygulamalara dönüşerek 2014 yılında hayatımıza girecek.

Gelişmelerin devamı çeşitli diğer sayfalarda

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2014’te beklenen teknolojik gelişmeler – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply