2014’te tablet almak isteyenler, dikkat! – Hardware Plus

2014’te tablet almak isteyenler, tavsiye! – Hardware Plus

Taze yıla son zamanlarda bir tabletle içeri gir istiyorsanız, şu sıralar piyasadaki seçeneklere tavsiye etmelisiniz. Taze yaratılış tablet görünümüyle satılan yaşlı tabletler, halen piyasada kuruluş alıyor ve ayrıca kullanıcıların aklını çeliyor. Bulundu tablet modelleriyle öne çıkan firmalardan bir birey olan Ezcool, kim konuda kullanıcıları uyaran bir yakalama bülteni paylaştı. Komplikasyon hakkındaki detaylar sizlerle:

Sıkmak Bülteni 

2014’te Tablet Alacaklar Tavsiye! 

“Modası Kayıt Modası geçmiş Yaratılış Tabletlerden Uzaktan kumanda Durun”

Ucuz fiyatlarına karşın etkin ve ayrıca düzgün değiller…

Taze yaratılış tabletler, yükseltilmiş işlemcileri, uzun donanımları, gelişmiş ve ayrıca sağlıklı yapılarıyla tavsiye çekiyor. Bunu söyledikten sonra birinci yaratılış tabletler olarak nitelendirilen garip çekirdekli, canlı ve ayrıca hantal tabletlerin satışı halen işlem. Tablet dünyasının vahşi oyuncularından Ezcool, son zamanlarda bir tablet satın almak isterken nostaljik aşağı performanslı tabletlere yönlendirilen kullanıcıları uyarıyor: “Ucuz fiyatlarına karşın etkin ve ayrıca düzgün değiller…”

Sektörün devasa oyuncularından bir birey olan Ezcool, son zamanlarda bir tablet satın almak isteyen toparla kullanıcıları uyarıyor. Piyasada halen varlığını koruyan ve ayrıca yaşlı yaratılış oldukları için ucuz ve ayrıca özlemek edilir olan birinci yaratılış tabletler, modern rutin gereklerini yerine getiremedikleri için düzgün olamıyor ve ayrıca kısa süreli dönem içine kullanılamaz hale olay.

Konuyla stresli olarak Ezcool Tavuk genel olarak direktörü Rahatsız Erzen, “Birinci yaratılış tabletler, garip çekirdekli donanımları, 800 x 480 seç aşağı çözünürlüklü ekranları, canlı ve ayrıca büyük ölçüde tasarımlarıyla, hediye uygulamaları etkin stil çalıştıramıyor. Böylece fiyatları ucuz olmasına karşın etkin ve ayrıca düzgün kullanılamadıklarından kısa süreli vadede maddi anlamda yara önlenemez kaza. 2013’ün sona erdiği şu günlerde kim tabletlerin ömrünün sonuna gelindi. {Artık} son zamanlarda yaratılış Dual veya Quad Core işlemcili tabletlerin devri başladı. Uzun çözünürlükleri, gelişmiş ve ayrıca küçük tasarımları ve ayrıca vahşi donanımları aracılığıyla son zamanlarda yaratılış tabletler, herhangi uygulamayı kolayca çalıştırıp, kullanıcının hem şirket hem de kıkırdama hayatı için saygın bir partner haline geldi. Fiyatları birinci yaratılış tabletlerden daha uzun tutulsa da, yüksek vadede sizi yarı yolda bırakmayacağı için kelimenin tam anlamıyla performans noktasında daha avantajlılar” dedi.

Tablet piyasasında toparla yıllarda adından eyalet ettiren Ezcool, yaşlı yaratılış tablet kandırmacası konusunda kullanıcıları uyarıyor ve ayrıca 2014’ün son zamanlarda yaratılış tabletlerin yılı olacağına gösterge ediyor…

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2014’te tablet almak isteyenler, dikkat! – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply