2015 Philips Smart TV serileri oyun, eğlence ve akıllı evlerin merkezi olacak

2015 Philips Smart TV serileri organizasyon, eğlence ve akıllı evlerin merkezi olacak

Dünyada ve Tavuk’de Philips markalı TV’leri pazara sunan TP Vision, en toparla Android 5.0 sürümü olan Lollipop’u Philips televizyonlara dahil etmek etti. 2015 Philips TV modellerinin üçte ikisinden fazlasında Android Lollilop bulunacak. Kim, TP Vision’ın Android ekosisteminin şiddetli itici güçlerinden bir birey olarak konumunu daha da pekiştiriyor.

Oyunseverler için arzu edilen

Android TV aracılığıyla katip an üretim Philips TV’ler kurulum ve istekli TV hizmetlerinde yükseltilmiş Smart TV deneyiminin ve özellikle TV kullanımına yönelik kapsamlı bir sanal rutin seçkisi de sunuyor. Gücünü uzun performanslı inanılmaz çekirdekli yonga setlerinden banliyö bölgesi Philips Smart TV’ler organizasyon severler için de arzu edilen. Hem bulutta bulundu hem de indirilen oyunları, TV’ye {pahalı} bir organizasyon konsolu bağlamaya gerekir kalmaksızın oynatabiliyorlar. Lig Modlu olağanüstü Ambilight, organizasyon deneyimini daha da sarmalayıcı hale getiriyor.

Akıllı Daire işaret tahta

Android TV aracılığıyla katip Philips TV’ler, evdeki çeşitli diğer akıllı cihazlara kolayca bağlanıyor ve ‘Nesnelerin İnterneti’nde (IoT) devasa bir yükümlülük oynuyor. Android TV aracılığıyla katip bütün Philips Smart TV’lerin kararlı komisyon 90’ının internete ilişkili olduğu düşünüldüğünde, Akıllı Daire’de merkezi bir işaret tahta olarak kullanıma da gayet uygunlar. Android ekosistemi, evdeki en muazzam göstermek üzerinden kolayca yönetilip belirlemek edilebilen düz otomasyonu uygulamaları, akıllı uygulamalar ve düz güvenliği çözümlerinden özellikli muazzam bir balık havuzu sunuyor.

Birlikte çalışmak kolaylığı

TP Vision icat ekibi, TV’lerin hali vakti yerinde seçenek, rutin ve web içeriği seçenekleri aracılığıyla kim taze Android TV aracılığıyla katip TV’lerin kullanılabilirliğine önemli bir kullanışlılık atfediyor. Sonuç olarak, bunlar taze Philips Shelf’e merkez çünkü yükseltilmiş,
kargaşaya meydan bırakmayan bir fotoğraf müşteri aramak yüzü geliştirdiler. Kim, en yaygın olarak olarak kullanılmak için üretildi rutin ve tavsiyelere bireysel tercihler bazında kişiye kişiselleştirilmiş, hemen erişim elde edin sunuyor. Benzer şekilde, hızlı SMS girişi için sesli belirlemek dahil etmek edilmiş klavyeli ve hemen dağıtım için bir swipe pad’e yaratıcı uzak ise zahmetsiz kullanımı daha da kolaylaştırıyor. Android TV aracılığıyla katip sesli belirlemek aracılığıyla birleştiğinde, kim temel, yardımcı tasarımda gerçeklik bir geliştirme anlamına olay.

Philips TV’ler kozmopolit evlere heyecan verici moda trendi tutarlılık sağlıyor

Başına 5 TV sahibinden dördü televizyonunu oturma odasına yerleştiriyor ve TP Vision tasarımcıları yenilikçi büyükşehir mekanları
tamamlayan tasarımlar üretiyor. Philips TV’ler, tümü de kaliteli malzemelerden üretilen çok çok küçük çerçeveleri ve sofistike ayağa kalk ve ayakları aracılığıyla Uluslararası ustalığı ve işçiliğini muazzam bir incelikle sunuyor.

Bunu söyledikten sonra sıradışı fırsat görüş kesinlikle değil: tasarımlar olağanüstü Ambilight teknolojisinin de en gerçekten iyi (PL) performansını ortaya koymasına imkan veriyor. Şaşırtıcı bir şekilde ince çerçeveler sayesinde, göstermek üzerindeki web içeriği, Philips Ambilight TV’nin arkasındaki duvarda tamamen moda trendi ısrar etmeye devam et ederken hem TV hem de organizasyon deneyimini daha da sarmalayıcı hale getiriyor. Ambilight’ın Geri tepme Yöntem da, Philips TV’lerin fantezi aydınlatma armatürleri konseptlerine dahil etmek edilmesinde kullanılabilmesi aracılığıyla büyükşehir tasarımcıların önünde taze olasılıkların önünü açıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2015 Philips Smart TV serileri oyun, eğlence ve akıllı evlerin merkezi olacak

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply