2015’den sonra Ubisoft, eski nesil konsollara oyun geliştirmeyi durdurabilir – Hardware Plus

2015’den sonra Ubisoft, eski nesil konsollara oyun geliştirmeyi durdurabilir – Hardware Plus

Ubisoft deyince kim uzun yıllar şirketin Bir çift son zamanlarda Assassin’s Creed video oyunu olan Rogue ve ayrıca Unity‘i görüyoruz. Kim oyunlardan bir kişi PS3 ve ayrıca Xbox 360 aracılığıyla eski nesil konsollara odaklanırken, bir diğeri PS4 ve ayrıca Xbox One aracılığıyla son zamanlarda nesil oyun konsollarına odaklanmış durumda.

Assassin’s Creed Unity

Ancak elde edilebilir konsollarıyla vakit geçirenler için kim gerçekten iyi (PL) haber olsa da, eğer Ubisoft’un kim geleneği gelecekte de sürdüreceğini düşünüyorsanız görselleştirmek kırıklığına uğrayabilirsiniz. GameInformer‘a konuşan şirketin Baş yönetici’su Yves Guillemot, kim uzun yıllar için PS3 ve ayrıca Xbox 360’ın ancak gerçekten iyi (PL) olduğunu bunu söyledikten sonra 2015’den gelen son zamanlarda donanımlara yöneleceklerini ve ayrıca çeşitli diğer sistemler için oyun üretmenin kendi başlarına açısından akıllara durgunluk veren olacağını söyledi.

Tabii ki türünün tek örneği oyun geliştiricileri eski nesil konsollara oyun çıkarmaya ısrar etmeye devam et edecektir, bunu söyledikten sonra beklentiniz Ubisoft ise fazla zamanınız kalmadı.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2015’den sonra Ubisoft, eski nesil konsollara oyun geliştirmeyi durdurabilir – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply