2015’in en iyi 14 uygulaması

2015’in en iyi 14 uygulaması

Uyarı! Kim Haberler hayatınızı daha sıklıkla yapabilecek ve ayrıca üretkenliğinizi arttırabilecek uygulamalar içermektedir.

İlk sırada girişim hayatınız için Outlook olay.

sl48z950uboyf9kzsqix

Hızlı bir şekilde “Outlook mu? Saçmalama!” diyebilirsiniz, ben de öyle düşünüyordum fakat Microsoft dersine iyi çalışmış ve ayrıca yüksek süren yükseltme sürecinden daha sonra sizi hayrete düşüreceğinden ve ayrıca Gmail istemcisi kullanmayı bırakacağınızdan eminim.

Yakında artılarından bahetmek gerekirse şu moda trendi sıralayabiliriz; bir istisnai olarak mail hesabınızı senkronize edebiliyorsunuz, ajanda oluşturabiliyorsunuz ve ayrıca One Drive tercih depolamak hizmetlerinin hesabını da ekleyebiliyorsunuz.

En iyisi bir deneyin, pişman olmayacaksınız.

(Tabii ki başına plartform da sahip olmak.)

2. sırada Arrow Launcher olay.

fvt06ywsae1098hscivu

Sık Samsung kullanıcılarının hızlı bir şekilde atlayacağı (benim tercih) ama herkesin hayatını kolaylaştıracak fantastik bir arayüz.

Kendi başıma Hola Launcher kullanıyordum, kendi başına bütün uygulamalarımı katagorilere ayırıyor ve ayrıca RAM’i bazen kendi başına temizliyor fakat Arrow Launcher bir ilginç diyebilirim.

İlk yüklediğinizde sizden en istisnai olarak kullandığınız 5 uygulamayı seçmenizi istiyor, seçtikten daha sonra alışkanlık başlatılıyor ve ayrıca önemli sayfada seçtiğiniz 5 alışkanlık en üstte aslında olmak üzere bütün uygulamalarınız sıralanıyor. Ekranı sola kaydırdığınızda erişilebilir sonuçlandırmak görüştüğünüz kişiler görünür. Bir kez daha sola kaydırdığınızda widget’larınızın bulunduğu web sayfası sahip olmak. Bir kez daha sola kaydırdığınızda ise sonuçlandırmak yaptığınız hareket görünmekte. Tam burada bulundu oku boğa çektiğinizde ise kısayollar ortaya çıkıyor.

Microsoft sonuçlandırmak zamalarda beni fazlasıyla şaşırtmaya başladı.

(Özel Android platformunda kolay erişilebilir)

3. sırada parayla oynayanlar için bir uygulamamız sahip olmak. Adı Robinhood.

qknw5y9eotmttjecrdnl

Kim uygulamamız 2015 Apple tasarlamak ödülünü almış bir alışkanlık. Kim uygulamada geleneksel finansman takibinizi yaparken gözünüzü yormayan gayet yenilikçi bir tasarımla baş başa oluyorsunuz.

Sanırım özel iOS platformunda sahip olmak; beri Android platformunda bulamadım. Kim hoş olmayan.

4. sırada MakerBot Print Shop uygulamamız bulunmakta.

Kim, benim Sevilen uygulamam. Yaptığı kişisel özellik önemli. Bir kağıda çiziminizi yapıyorsunuz ve ayrıca resmini çekiyorsunuz, birdenbire 3 boyutlu olarak çizdiğiniz kişisel özellik canlanmış kaza ve ayrıca eğer bir 3 boyutlu yazıcınız varsa ona gönderip çıktısını alabilyorsunuz. Aşağıdaki videoyu izlediğinizde daha iyi anlamış ve ayrıca görmüş olursunuz. İşin olağanüstü yanı uygulamanın tamamen ücretsiz olması fakat büyük ölçüde yanı özel iOS tabletlerde sahip olmak.

5. sırada bir nevi çok kendi asistanınızı oluşturduğunuz Drupe.

shy5hr38fddxcatbkuaz

Bazı durumlarda başımıza şu gelmiştir: Arkadaşınız arar bunu söyledikten sonra müsait olmadığınız için kapatırsınız sonrada aramayı unutursunuz. {Artık} kişileri yapacağınız şeyi unutmamanız için etiketleyebiliyorsunuz (tabii bunu da unutursanız yapacak bir kişisel özellik yok). Etiketlediğiniz kişisel özellik mesela resimdeki tercih bakmak olsun, zamanını ayarlıyorsunuz ve ayrıca monitör düşüyorsunuz. Bence gayet pozitif bir uyglama.

iOS kullanıcıları üzgünüm; özel Android’de sahip olmak.

6. uygulamamız daha ziyade neşeli bir alışkanlık. Adı Giphy Cam.

daub4tmflxzhln9vth6l

Neşeli gifler yapabildiğiniz eğlencelik bir uyglama. Gif geliştirmek, efekt bağlantı ve ayrıca ifşa. Son derece standart.

Arkadaşlarınızla eşek Şakası veya sevgilinize büyüleyici mesajlar teslim etmek için olağanüstü bir alışkanlık. Fakat üzülerek söylüyorum özel iOS platformunda sahip olmak.

7. uygulamamızın adı Darkroom.

jqnzfdv38olkbwrugzdk

Fotoğrafçılıkla az istisnai olarak uğraşan birisi darkroom (siyah yatak odası) adından standart filtreler koyduğunuz bir alışkanlık olmadığını anlayacaktır. Fotoğraflarınızı editleyebildiğiniz ve ayrıca olmazsa olmaz filtreler ekleyebildiğiniz bir alışkanlık. Resim editlemesi bana devasa geldi.

Fiyatı 3$ ve ayrıca özel iOS platformlarında sahip olmak.

8. sırada yine fotoğraflarla sinir bir alışkanlık sahip olmak. Enlight.

utldvd40bgx0ny8psrnj

Kim uygulamada alışıla gelmişin hariç filre ve ayrıca edit yöntemleri bulunmakta. Ortaya ilginç bir şeyler çıkarabiliyorsunuz. Muhakkak denemenizi öğüt vermek ederim.

Fiyatı 4$ ve ayrıca malesef özel iOS platformlarında bulunmakta.

9. sırada Google Fotoğraflar sahip olmak.

efmfgnz7xaaqwbka6rrk

Şahsen ara sıra bir temsilci ararken galeride kendimi kaybediyorum. Kim uygulamanın mantıklı algoritması sayesinde fotoğraflarınız klasörlere ayrılıyor. Mesela köpeğinizle olan resimlerinizi aile evcil hayvanı klasörüne atıyor ve ayrıca karlı resimlerinizi gelirler klasörüne atıyor ve ayrıca kim klasörlere geçmiş veriyor. Sanırım {artık} çok çok daha az kaybolacağız.

Kim alışkanlık özel iOS ve ayrıca Android platformlarında sahip olmak.

10. sırada VHS Camcorder sahip olmak.

oicoowbsbplkzoohn6he

VHS yazısından az istisnai olarak kafanızda bişey canlanmıştır. Kim alışkanlık daha ziyade nostalji yaratmanızı sağlıyor. Şöyle ki, videolarınızı VHS kalitesinde çekiyor. Eskiye giden son teknoloji bir uyglama (ne aptal bir yorumlama).

Fiyatı 4$ ve ayrıca özel iOS platformunda sahip olmak.

11. sırada Oyuncu Wars Kartları Borsası adlı bir uyglamamız sahip olmak.

mtow2ximypxmobpghotd

Kim alışkanlık daha istisnai olarak Amerika’da ünlü olan hafıza kartı biriktirme uygulaması. Tabii ki kim işin bir de çeşitler boyutu olduğundan kartınızın borsadaki durumunu öğrenebiliyorsunuz.

Davranış özel iOS ve ayrıca Android platformlarında kolay erişilebilir.

12. uygulamamız EVE.

cglmokmtxdwjsm193ujg

Kadınların yumurtlama takibi, seksle ilgili sağlığı ve ayrıca kim evrelerde yaptığı egzersiz yapmak kayıtlarının tutulduğu bir alışkanlık.

Ancak özel iOS platformlarında sahip olmak.

13. uygulamamız Layout.

lynq3ql0qkcwslor3cck

Fotoğraflarınızı hızlı bir moda trendi editlemenizi ve ayrıca paylaşmanızı sağlayan bir alışkanlık. Kelimenin tam anlamıyla kusursuz kültürel medya kullanımına çok daha fazlası Oto olarak tanımlayabiliriz.

iOS ve ayrıca Android platformlarında kolay erişilebilir.

14. ve ayrıca sonuçlandırmak uygulamamız YouTube Gaming.

bsyuzi0qhzkyh8pepwfa

Twitch’in tekel olduğu zamları geride bırakan taze bir alışkanlık. Bana arayüzü Twitch’ten daha pozitif geldi, büyük olasılıkla de alıştığımız YouTube’a benzediği içindir. Bence Twitch’i ezip geçicek.
Birbirinden olağanüstü 14 alışkanlık gördük, ideal olarak işinize yarayacak bir şeyler olmuştur.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2015’in en iyi 14 uygulaması

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: (*14*)

Leave a Reply