2015’in en iyi PC oyunları

2015’in en iyi PC oyunları

Gamespot vasıtasıyla yıllık alışılmış olarak düzenlenen 2015 Game Of The Year ödülleri sahiplerini buldu. İşte pek istisnai olarak organizasyon arasından seçenek yapan Gamespot’ın 2015 Game Of The Year ödüllerinin sahipleri.

1. WITCHER 3: WILD HUNT

albüm Projekt RED firmasının muazzam ilgi gören The Witcher, başlangıçta çıkardığı organizasyon aracılığıyla adeta oyuncuları büyülemişti. Serinin devamında The Witcher 2: Assassins of Kings aracılığıyla kendine ait bir destekçi kitlesi edindi.

albüm Projekt RED çıkardığı taze aktivite aracılığıyla beklentiyi boşa çıkarmadı yanı sıra serinin 3. aktivite olan The Witcher 3: Wild Hunt’ı oyunculara sundu. Muhteşem dedikodu yanı sıra yükümlülük yapma odaklı olan The Witcher 3: Wild Hunt bir open world aktivite olarak karşımıza çıkmakta. Aynı şekilde organizasyon hikayesinde yaptığınız seçimler oyunun gidişatını da etkilemekte. Lig kim seviye heyecan verici yanı sıra çarpıcı bir dedikodu’ye yaratıcı olması sebebiyle Gamespot  2015 Game Of The Year da 1. sırada.

2.ROCKET LEAGUE

Voleybol sevgisini kamyon sevgisiyle buluşturan, alışılmışın hariç bir organizasyon. Düzenli futbola bağlı olarak hakem, futbolcu yanı sıra hedef pazar olayını kusursuz kaldıran Rocket League bütün kim eksiklikleri  arabalar aracılığıyla sağlıyor. Uygun fiyatlı bir doğal bilim sistemine yaratıcı olan Rocket League benzer şekilde zorluğu aracılığıyla bildirmek çekmekte. Kim seviye ikna edici yanı sıra eğlendirici bir organizasyon olmasından dolayı Gamespot vasıtasıyla 2015 Game Of The Year da 2. sırada merkez almakta.

3. METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN

Bir hareket aktivite olan METAL GEAR SOLID V: The Phantom Pain çeşitli organizasyon arasından sıyrılıyor. Bir fark edilir toplum aktivite olan METAL GEAR SOLID V: The Phantom Pain hepsi birden çeşitli organizasyon kategorisinde bulunuyor. Oyunun gerekir hali vakti yerinde hikayesi olsun gerekir bilim-kurgusu olsun başına açıdan kendini bir eylem önde gösteriyor. Kim olağanüstü özelliklerle kendini gösteren METAL GEAR SOLID V: The Phantom Pain,  Gamespot  2015 Game Of The Year’ da 3. sırada merkez almakta.

4. BLOODBORNE

Lig dünyasında “en muazzam kâbus” olarak adlandırılan kim organizasyon pek istisnai olarak açıdan oyuncuları zorlamakta. From Software’in “souls serisi” oyunları seç başarıyı yakalayan kim organizasyon pek istisnai olarak açıdan en iyiyi hedefliyor. Çabuk pes edenler yanı sıra zorluğu sevmeyenler için bir tanım anahtar kelime etmeyen kim organizasyon Gamespot  2015 Game Of The Year’ da 4. sırada merkez almakta.

(Spoiler:

Lig kaçınılmaz olarak herhangi bir birey vefat etmek)

5. SUPER MARIO MAKER

Çocukluğumuzun vazgeçilmez oyunlarından birisi olan SUPER MARIO kim yolculuk de karşımızda. Nostalji aracılığıyla gözümüzü dolduran SUPER MARIO MAKER kim yolculuk sözü kusursuz kullanıcıya bırakmış durumda. Serinin çeşitli diğer oyunlarından  özel olarak kim yolculuk bölümleri oyuncuya yaptırıyor. Kim özelliği aracılığıyla 2015’ te istisnai olarak ilgi gören SUPER MARIO MAKER Gamespot  2015 Game Of The Year’ da 5. sırada merkez almakta.

6. FALLOUT 4

 

 

https://youtu.be/vdm1WcFHvcw

7- Ori and the Blind Forest 

İçindekiler

8. RISE OF THE TOMB RAIDER

9. TALES FROM THE BORDERLANDS: A TELLTALE GAMES SERIES

https://youtu.be/EEVzpcTVaEQ

10. KERBAL SPACE PROGRAM

11. UNTIL DAWN

12. SPLATOON

13. CITIES: SKYLINES

14. DYING LIGHT

https://youtu.be/nUJAPT95PIQ

15. XENOBLADE CHRONICLES X

16. JUST CAUSE 3

https://youtu.be/3uAvtethi0E

17. TOM CLANCY’S RAINBOW SIX SIEGE

18. HER STORY

19. UNDERTALE

20. SOMA

21. PROJECT CARS

22. HEROES OF THE STORM

23. HALO 5: GUARDIANS

24. EVOLVE

25. ASSASSIN’S CREED SYNDICATE

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2015’in en iyi PC oyunları

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply