2015’te Tüm Philips TV’ler Android’li Olacak – Hardware Plus

2015’te Tüm Philips TV’ler Android’li Olacak – Hardware Plus

Dünyada yanı sıra Tavuk’de Philips markalı televizyonları pazara sunan TP Vision, Android™ çalışma sisteminin Philips TV’lere entegrasyonunu daha da önceden düzeylere taşıyor. Philips Smart TV’ler yanı sıra bütün Philips UHD TV’ler de kombine aslında olmak üzere, 2015 Philips TV yelpazesinin tamamı Android TV dahil gidiyor.

Uluslararası’nin başlangıçta yanı sıra tuhaf Android Isletim Sistemli Televizyonlarina pazara sunan TP Vision başarıyla geçti yıldan kim yana Android çalışma sisteminin Philips TV’lere karıştırmak edilmesi konusunda vahşi faaliyet gösteriyor.

Hatta daha fazla alışkanlık, hatta daha fazla eğlence

Android Lollipop, TV platformuna kusursuz karıştırmak kaza yanı sıra Android TV uygulamalarını devasa ekrana taşıyor. Tüm platformlar için tuhaf bir yazılım uygulaması yenileme kitine (SDK) yaratıcı olunması sayesinde geliştiriciler kim müreffeh TV deneyimine büyük ölçüde bir erişime yaratıcı olacaklar. TP Vision Smart TV Bölümü Başkanı Albert Mombarg, “Android’in devasa derhal gelişmekte ekosisteminin yenilikçi bir üyesi olmanın getirdiği avantajdan hoş geldiniz istiyoruz. Kim, uygulamalarını {artık} aralarında TV’lerin de bulunduğu benzersiz üreticisi tiplerine açıkça uyarlayabilecek devasa bir yaratıcı tabanını cezbediyor.”

Philips TV’ler Android ekosisteminin ayrılmaz bir parçası

Tüm Android TV aracılığıyla katip Philips TV’ler Bir çift dünyanın en gerçekten iyi (PL) özelliklerini bir araya getiriyor: Google Play Store yanı sıra Philips Smart TV platformunun aralarında çevrimiçi video-10-demand* yanı sıra catch up* TV servisi tercih özelliklerinin olduğu seçeneklere kontrol erişim sağlamak sağlanıyor. Buna üstüne üstlük, Android aracılığıyla katip bütün Philips Smart TV’ler OnLive* tercih dijital lig hizmetlerine de erişim sağlamak sunuyor.

Yükseltilmiş bireysel aramak yüzü

Piyasaya sürülecek olan Philips Smart TV yelpazesi, taze Android TV başlatıcısından yararlanan daha da güçlendirilmiş bir fotoğraf bireysel aramak yüzüne yaratıcı gidiyor. Bunun oluştur yanı sıra uzun devam ediyor gücüyle birleştirilmesi sayesinde üstün, akıcı yanı sıra sessiz bir bireysel deneyimi sunulmuş gidiyor.

Ilginç görüntü kalitesi yanı sıra Ambilight özelliği

TP Vision CCO’su Nico Vernieuwe ise Ambilight’e bildirmek çekiyor. Vernieuwe, “Tamamen görüntü kalitesi, beklenmedik Ambilight aydınlatma armatürleri teknolojimiz, ilginç oluştur yanı sıra Android TV’nin gücünü FHD yanı sıra UHD aracılığıyla birleştirerek Philips TV müşterilerimiz için bütün dürüstlüğümle ayrıntılı bir TV sunumunu biraraya getiriyoruz,” dedi.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2015’te Tüm Philips TV’ler Android’li Olacak – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply