2016 çift sim kartlı akıllı telefonların yılı olacak

2016 çift sim kartlı akıllı telefonların yılı olacak

Akıllı telefon pazarına baktığımızda çift sim hafıza kartı destekli modellere bir destek değiştir olduğunu görüyoruz. Başta Oppo, Lenovo, BLU tercih firmalar aslında olmak üzere {artık} birkaç yapımcı çift sim hafıza kartı destekleyen modeller satışa çıkarıyor.

Strategy Analytics‘in yayınladığı son zamanlarda söylenti da bunu kanıtlıyor. Beklentilere bağlı olarak 2016‘da satılacak akıllı telefonların 3’te 1’i çift sim hafıza kartı desteğine yaratıcı olacak. Bir bir tane daha deyişle çift sim kartlı akıllı telefonların %19‘luk bir ilerleme aracılığıyla 514 bin adete ulaşması bekleniyor. Aynı şekilde önümüzdeki uzun yıllar toplamda 1.6 milyar akıllı telefon sevkiyatı beklenirken kim rakamın 3’te 1’îni çift sim hafıza kartı destekli üreticisi oluşturacak.

En son derece çift sim hafıza kartı destekli modelleri Çin ve ayrıca Hindistan‘da görüyoruz. Beri buradaki kullanıcıların kapsamlı çok çift sim hafıza kartı kullanmayı özlemek ediyor. Kim ülkeler {kadar} olmasa da ülkemizde de azımsanmayacak bir kitlenin çift sim hafıza kartı desteklı cihazları özlemek ettiğini es geçmemek gerekir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2016 çift sim kartlı akıllı telefonların yılı olacak

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply