2016, Facebook’un Dünyayı Ele Geçirmeye Çalıştığı Yıl Oldu

2016, Facebook’un Dünyayı Ele Geçirmeye Çalıştığı Yıl Oldu

Messenger’a chatbotu geldi, Snapchat’in çevresinde Instagram geçirildi, Oculus aracılığıyla VR çalışmaları yapıldı derken Facebook 2016 yılını çok güçlü geçirdi.

Bütün bütün bunlarla beraber Facebook 2016 yılında dünyanın en acımasız medya şirketlerinden bir kişi haline geldi. Günde 1 milyardan fazla medeniyet günlük haber okumak için siteye kapı aralığı yapıyor. Güçlü kurulum özelliği, hükümet seçimleri yanı sıra sahte güncellemeler aracılığıyla beraber kültürel medya sistem 2016’da sanal olarak günlük konuşuldu.

Periscope yanı sıra Meerkat seç dinamik kurulum özelliğinin kullanılmaya başlandığı uygulamalar birer birer kapanırken tanınmış kültürel medya sistem dinamik kurulum özelliği aracılığıyla başlangıç ​​aşaması plana sonuç.  Kim yılın başında sitenin Haber Akışı kısmında kuruluş hinterlandı gönderilerin editörler vasıtasıyla değiştirilebildiği. Kim sorun sanal olarak sene sırasında paylaşılan. Yine de sonuçta kim departmanda kurmaylar işten çıkarıldı yanı sıra kim görevi bir sentetik bilgi üstlendi.

İyisiyle kötüsüyle beraber sağlayıcı çok gerçekten iyi (PL) bir 2016 geçirdi. Önemli ölçüde medya yanı sıra haber konusunda önemli atılımlar yaptı. Ayrıca seçimlerden daha önce ABC aracılığıyla yapılan aranjman aracılığıyla beraber hem Cumhuriyetçilerin hem de Demokratların konuşmaları dinamik yayınlandı. Böylelikle kullanıcılar TV’ye gereklilik duymadan bir inanılmaz şeyden haberdar oldu.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2016, Facebook’un Dünyayı Ele Geçirmeye Çalıştığı Yıl Oldu

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply