2016 Shooter Oyunları İçin Harika Bir Yıl Olarak Tarihe Geçti

2016 Shooter Oyunları İçin Harika Bir Yıl Olarak Tarihe Geçti

2016’nın en etkileyici oyunları hemen hemen yılın sonuçlandırmak zamanlarına etkili bir şekilde geldi yine de kim sene özellikle bir lig türü en plana sonuç.

2016 yılının oyunlar açısından tam olarak nasıl geçtiğini tanımak için geçmişte 2015 yılına bir bak atmalıyız. 2015 yılında Batman serisinin sonuçlandırmak video oyunu Arkham Night, Bloodborne, Fallout 4, Life is Strange, The Witcher 3: Wild Hunt iyilik devasa oyunlar sonuç. Bütün bütün kim oyunların iş arkadaşı özelliği ise RPG türünde olması. Bütün bütün on yıl oynanan, konuşulan yanı sıra izlenen oyunlar dürüst iyiydi yine de yüksek zamandır özlediğimiz shooter türüne dair pek bir faktör göremedik.

Kim on yıl ise first person shooter oyunlarının yükseklik yıllarından bir kişi olarak geçti. Doom, Overwatch, Battlefield 1, Superhot, Titanfall 2, Call of Duty: Infinite Warfare, Devil Daggers, Killing Floor 2 yanı sıra Shadow Warrior 2 iyilik shooter oyunları gördük. Bunu söyledikten sonra çeşitli diğer taraftan Dishonored 2 yanı sıra Deus Ex: Mankind Divided iyilik role play veya stealth first-person oyunları yok değildi.

Kim on yıl shooter bölüm çarpıcı bir on yıl oldu. Bunu söyledikten sonra BioShock, Call of Duty 4, Halo 3, S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl’in çıktığı 2007, Half-Life 2, Halo 2 yanı sıra Far Cry’ın çıktığı 2004 veya Quake III: Stadyum, Unreal Tournament, Aliens vs Predator, System Shock 2 yanı sıra Team Fortress Classic’in çıktığı 1999 yılı {kadar} gerçekten iyi (PL) oyunlar görüp görmediğimizi kader yıllarda öğreneceğiz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2016 Shooter Oyunları İçin Harika Bir Yıl Olarak Tarihe Geçti

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply