2016 Yılı Mobil Oyun Sektöründe Parlak Bir Yıl Olarak Tarihe Geçti

2016 Yılı Mobil Oyun Sektöründe Parlak Bir Yıl Olarak Tarihe Geçti

Mobil organizasyon sektörü 2016 yılında 40.6 milyar dolarlık bir maaş elde etmek ederek geçmek yıla bağlı olarak %18 oranında geliştirme kaydetti yanı sıra geliştirme ısrar edecek tercih.

Mobil organizasyon pazarından elde etmek edilen maaş kim sene çıkan bütün filmlerin elde etmek ettiği gişe gelirinden çok daha fazlası oldu. 40.6 milyar para bütün organizasyon sektörünün yarısına etkileşim olay. Super Mario Run yanı sıra Pokémon Go en şaşırtıcı bir şekilde öne çıkan oyunlar oldu.

Asya kıtası 24.8 milyar para aracılığıyla en fazla payı hinterlandı kıta. Kuzeyinde Amerika 6.9 milyar para Uluslararası ise 5.7 milyar para elde etmek etti. Amerikalılar kim uzun yıllar oyuna Netflix, Hulu yanı sıra YouTube’a harcadıkları paradan daha fazlasını harcadı.

Pazarda iOS %12 geliştirme elde etmek ederken Android %9’da kaldı. Oyuncular günde normal 30 dakikasını oyunlara harcadı. Kim zaman dilimi aracılığıyla oyuna harcanan dönem televizyonu yanı sıra videoyu geçti. Oyuncuların %58’i puzzle oyunlarını istiyorum ederken %40’ı hareket oyunlarını, %26’sı da simülasyon oyunlarını oynadı.

Bunu söyledikten sonra Çeşitlilik bazlı bakıldığında %30 aracılığıyla hareket oyunları öndeyken puzzle oyunlar %14 aracılığıyla an sırada. iOS’un önde olduğu tuhaf kırsal Amerika. Amerika’da iOS aracılığıyla Android ortasında %45’lik bir varyasyon sahip olmak. Bunu söyledikten sonra rahatsızlık Çin’de daha ziyade benzersiz. Çin’de Android’i istiyorum eden oyuncuların düzine iOS istiyorum eden oyunculardan 8 katman çok daha fazlası.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2016 Yılı Mobil Oyun Sektöründe Parlak Bir Yıl Olarak Tarihe Geçti

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply