2016 Yılına Damga Vuran Ethereum Hırsızı Bulundu Mu?

2016 Yılına Damga Vuran Ethereum Hırsızı Bulundu Mu?

2016 yılının 17-18 Haziran tarihleri kripto finansal ekosistemi için unutulmayacak bir geçmiş olarak kayıtlara geçmişti. DAO üzerinden kimliği tahmin edilemez bir tüketici vasıtasıyla yasak yollarla 3.641.694 ETH, kimliği duyu edilemeyen bir kişinin hesabına aktarılmıştı. Yaşanan oluyor 6 on yıl sırasında gizemini korumuş ve ayrıca çözüme kavuşamamıştı. Yıllardır gizemi çözülemeyen Ethereum hırsızı mevcut mu?

Ethereum’un en harika döneminde DAO, ağda satış elemanı çeşitli dApp’ten biriydi. Kitlesel kitle fonlaması sayesinde, o sırada ETH arzının hemen hemen %15’i şeklinde milyonlarca para kazanmayı başardı. Hack gerçekleştiğinde, 249.6 bin para değerinde idi.

Şu anda, ortaya çıkan bazı kanıtlar hackin aydınlanabilmesi için şaşırtıcı bir şekilde taktik alaka taşıyor. Bir kripto finansal analisti olan Laura Shin, hack aracılığıyla gergin taze kanıtlar ortaya çıkardığını hak talepleri eden bir ders kitabı yayınladı. Shin, “The Cryptopians: Idealism, Greed, Lies, and the Making of the First Big Cryptocurrency Craze” adlı kitabı aracılığıyla kripto finansal piyasası gündemine patlayıcı seç kayıp.

6 yıldır gizemi bir türlü çözülememiş olan kim büyük hack olayının peşine düşen Shin, finalde bir isme ulaşmayı başardı ve ayrıca iddiasına bağlı olarak kim etiket çok görüntülendi bir etiket. Shin, en kapsamlı an kripto finansal birimi ETH’i 6 on yıl daha önce çok sinir bozucu duruma sokan kim ismin TenX’in sahip ortağı ve ayrıca aynı anda Baş yönetici’su olan Toby Hoenish olduğunu hak talepleri etti.

Shin’i kim sonuca götüren, Chainalysis’in “ileri tanımlanamayan” bir yanlış yapan ilaç aracıydı. Kamyon, beklenen kişisel bilgisayar korsanının Wasabi Cüzdanına gönderdiği tahmini 50 BTC’yi karıştırmayı başardı. Bunlar daha daha sonra 4 borsaya {kadar} uyumlu edildi, bunlardan bir birey Bitcoin’in Grin adlı bir kişisel gizlilik kripto parasıyla değiştirildiğini ve ayrıca grin.toby.ai adlı bir Grin düğümüne çekildiğini doğruladı.

Shin, tartışmalı olarak gördüğü Toby Hoenisch aracılığıyla iletişime geçtiğini bunu söyledikten sonra Hoenisch’in kim iddiaları “İfadeniz ve ayrıca sonucunuz esasen etkili bir şekilde kesinlikle değil” ifadeleri aracılığıyla yalanladığını, o günden daha sonra da Shin’in kendisinden haber alamadığını bildirdi.

2016 yılının Haziran’ında yasak moda kimliği tahmin edilemez bir kişinin hesabına aktarılan ETH miktarı 3,6 bin adetten fazla idi ki kim miktarın şu anki değeri tahmini 11 milyar para. 

 

Sorun aracılığıyla gergin tamamlayınız Beceriler için buraya tıklayabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: 2016 Yılına Damga Vuran Ethereum Hırsızı Bulundu Mu?

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply