2016 Yılının En Çok Korsan İndirilen Filmleri Belli Oldu

2016 Yılının En Çok Korsan İndirilen Filmleri Belli Oldu

2016 yılı önemli ölçüde tiyatro sektörü açısından çok hareketli bir yıldı yine de kahkaha sektörünün yine korsandan çekmediği kalmadı.

Önemli ölçüde 2016’nın sonuna etkili bir şekilde Amazon’un yayınladığı son zamanlarda Eğitim programı The Grand Tour en istisnai olarak korsan olarak indirilen TELEVİZYON Eğitim programı olma şerefine erişmişti. Yayınlanan istatistiklere bağlı olarak de başarıyla geçti yılın en istisnai olarak indirilen filmleri belli oldu. Listede hepimiz dikkatle tanıdığı yapımlar bulunuyor. İlk seksi segment ise listenin son derece kahraman filmleriyle toplam olması.

Geçtiğimiz on yıl son derece kahraman filmleri açısından son derece bereketliydi. Marvel vasıtasıyla Deadpool, Captain America: Civil War, X-Men Apocalypse ve ayrıca Dr. Strange tercih yapımlar çıkarken DC vasıtasıyla da Suicide Squad ve ayrıca Batman v Superman: Dawn of Justice’i gördük. Rahatsızlık böyle olunca son derece kahraman filmleri de temel olarak listede büyük bir merkez tuttu.

Zirvede ise bir çoğumuzun kambur edebileceği üzere Deadpool merkez alıyor. 58 bin dolarlık bütçeli parmak şıklatmak sinemada 783 bin para kazanç ödünç almak etti. Deadpool aynı şekilde +18 parmak şıklatmak kategorisinde de bütün zamanların en istisnai olarak izlenen filmi oldu. İşte geçtiğimiz on yıl en istisnai olarak korsan indirilen filmler;

  1. Deadpool
  2. Batman v Superman: Dawn of Justice
  3. Captain America: Civil War
  4. Oyuncu Wars: The Force Awakens
  5. X-Men Apocalypse
  6. Warcraft
  7. Independence Day: Resurgence
  8. Suicide Squad
  9. Finding Dory
  10. The Revenant

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2016 Yılının En Çok Korsan İndirilen Filmleri Belli Oldu

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply