2016’da daha az Sony akıllı telefon görebiliriz

2016’da daha az Sony akıllı telefon görebiliriz

Önümüzdeki on yıl para açıdan daha mükemmel konuma gelmek için Sony’den istisnai olarak daha az son zamanlarda akıllı telefon görebiliriz.

Sony, başına ne {kadar} ürettikleri akıllı telefon modelleriyle kullanıcıları vasıtasıyla beğeni görse de bildiğiniz iyilik yüksek zamandır cep telefonu operasyonun para açıdan durumu pek mükemmel gitmiyor. Bir süredir rakiplerine oranla daha anlık aralıklarda zirve derece varyasyon çıkaran ve ayrıca yılda toplamda 5 ila 8 arası son zamanlarda akıllı telefonu pazara sunan tedarikçi, itibaren haberlere bağlı olarak kim durumu 2016’da geçiş istiyor.

DigiTimes’ın Sony kaynaklarından ödünç almak ettiği dedikodulara bağlı olarak önümüzdeki on yıl tedarikçi pazara istisnai olarak daha az akıllı telefon sunacak. Ayrıca bir ihtimal şirketin özel 2 son zamanlarda akıllı telefon duyurabileceği konuşuluyor. Yine de şimdilik kim bilgilerin özel bir rapor olduğunu ve ayrıca Sony vasıtasıyla yapılan her türlü bir temsilci açıklamanın olmadığını bilmekte ikramiye sahip olmak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2016’da daha az Sony akıllı telefon görebiliriz

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply