2016’da Teknoloji Devlerine Katılan Girişimler En Çok Avrupa’dan Çıktı

2016’da Teknoloji Devlerine Katılan Girişimler En Çok Avrupa’dan Çıktı

2016 yılı sürücüsüz yöntemler (PL), dijital gerçek teknolojisi, etkili girişimler ve ayrıca kim konuda Uluslararası’nın gayreti aracılığıyla konuşulacak.

Beri kim uzun yıllar ilerleme devlerinin bünyesine kattığı girişimler öncelikle Uluslararası’dan sonuç. Arkasından ise İsrail olay. İşte ilerleme devlerine katılan girişimlerden bazıları.

2007 yılında Finlandiya’da kurulan şirketi kim sene başında Apple satın aldı. Indoor.io’nun geliştirdiği ilerleme ise doğum günü pastası mekanı haritalama.

Belarus merkezli şirketi Facebook, alayı ayında bünyesine kattı. Snapchat benzeri resim filtreleri geliştiren şirket bu akşam Instagram’ın Snapchat’in rakibi olmasını sağladı.

Kültürel medya devi Facebook kim sene önemli ölçüde dinamik yayına ve ayrıca VR’a inanılmaz finansal yatırım yaptı. Bunu İskoçya merkezli VR girişimi Two Big Ears’ı almasından anlayabiliyoruz.

Temmuz ayında Google, Fransız cihaz öğrenimi girişimi Moodstocks’u satın aldı. Moodstocks ihtiyatlı telefon kameralarının meydan okuma cazibe özelliklerini yenileme üzerine çalışıyor.

İngiltere merkezli Swiftkey, Şubat ayında kararlı olarak 250 bin dolara Microsoft’un oldu. Swiftkey özel bir ihtiyatlı telefon klavyesi muhtemelen bunu söyledikten sonra {arkasında} cihaz öğrenimi teknolojisi yatıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2016’da Teknoloji Devlerine Katılan Girişimler En Çok Avrupa’dan Çıktı

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply