2017 Yılında Türkiye’nin En Çok Konuşulan Twitter Hesapları Açıklandı! – Hardware Plus

2017 Yılında Türkiye’nin En Çok Konuşulan Twitter Hesapları Açıklandı! – Hardware Plus

Twitter’ın 2017 sonuçlarına bağlı olarak Tavuk’de en son derece konuşulan şirket Beşiktaş olurken, en konuşulan Twitter hesabı ise, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan oldu.

Twitter, gündemin nabzını tutan bir mecra haline gelmesiyle yıllık olduğu tercih 2017’de de Tavuk gündemine izlenim vuran “en” leri açıkladı. Twitter’ın verilerine bağlı olarak, kim uzun yıllar Tavuk’de en son derece Beşiktaş konuşulurken en son derece bahsi geçirilen profil sayfası 11.7 bin takipçiye kurucu olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ait yetkililer profil sayfası @RT_Erdogan oldu. Cumhurbaşkanını ise Başbakan Binali Süper’ın 1.1 bin takipçiye kurucu yetkililer hesabı @TC_Basbakan izledi.

Etiketler tarafında Beşiktaş’ın gerekir şampiyonluğu gerekse Uluslararası kupalarındaki başarıları aracılığıyla uyarı çekmesi aracılığıyla yılın en son derece kullanılmış etiketi haline gelirken, Come to Beşiktaş formatının kim konuda son derece güvenilir olduğu belirtiliyor. Beşiktaş’ın ardından en son derece etkileşime geçilen voleybol takımı Galatasaray olurken, onu ezeli düşman Fenerbahçe izledi. Tavuk Voleybol Federasyonu’nun yetkililer Twitter hesabı ise Twitter kullanıcılarının en son derece etkileşime geçtiği bir çeşitli diğer şirket oldu.

Twitter Tavuk’de 2017 Yılı En Çok Etkileşime Geçilen Hesaplar;

Twitter Tavuk’de 2017 Yılı En Çok Etkileşime Geçilen Fiziksel uygunluk Hesapları;

Twitter Tavuk’de 2017 Yılı En Çok Etkileşime Geçilen Yıldız Hesapları;

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2017 Yılında Türkiye’nin En Çok Konuşulan Twitter Hesapları Açıklandı! – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply