2017’de İnternet Kullanımı Rekor Kırdı BiP’ten Mesaj Sayısı SMS’i İlk Defa Geçti – Hardware Plus

2017’de İnternet Kullanımı Rekor Kırdı BiP’ten Mesaj Sayısı SMS’i İlk Defa Geçti – Hardware Plus

Turkcell’in 2017’ye damgasını vuran tanınmış uygulamalarının uzun yıllar sonu performanslarında büyüleyici sonuçlar ödünç almak edildi.

Çevrimiçi sürücü Turkcell, 2017’nin en popülerlerini açıkladı. Milyonların severek kullandığı Turkcell uygulamalarında uzun yıllar sonu müşteri yorumu sonuçları ilgi çekti.

İnternet kullanımı 29 Ekim’de rekor kırdı

Turkcell’liler 2017’de yeter yeter internete girdi. En fazla çalışmalar kullanılmış tarih 29 Ekim olurken, tamamen aynı tarih kullanılmış data miktarı 4,6 bin GB’ı geçti. On yıl sırasında yeter yeter konuşan Turkcell’liler en fazla aramayı 15 Temmuz’da yaptı. Işaret etmek konusu tarihte açıkça 518 bin dakikalık söylem gerçekleştirildi. Turkcell’in neşeli kampanyası ‘Salla Almak’ 2017’de en tanınmış uygulamalar arasındaki yerini aldı. Telefonlarını sallayıp kampanyaya katılan milyonlarca Turkcell’li uzun yıllar sırasında hediyelere doydu. 2017’de en son derece Salla Almak ise 2,8 bin kez aracılığıyla 8 Çeşitler’ta yapıldı.

BiP mesajları başlangıçta kez SMS’i geçti

2017’de BİP kullanıcıları en son derece 17 Çeşitler günü mesajlaştı. Kim tarihte 127 milyondan fazla makale atıldı. BiP’ten gönderilen makale, başlangıçta defa metin sayısını geçerek bir rekor kırdı. TV+ kullanıcılarının en fazla uygulamayı kullandığı arka plan, yılın en yüksek gecesi 21 Çeşitler olurken, en tanınmış parmak şıklatmak kategorisi ise “aktivite” oldu. 2017’de futbolseverler birbirinden muhteşem golleri GollerCepte uygulaması üzerinden izledi. On yıl içerisinde Fenerbahçe-Karabük karşılaşmasında Mehmet Topal’ın attığı güdü, 52 1000 izlenme yükler aracılığıyla yılın en son derece izlenen golü olarak kayıtlara geçti.

Lifecell’de BiP yanı sıra TV+, Dergilik’te zekâ zirvede

Geçtiğimiz Eylül ayında aramalar entegre başına şeyi internetten yaptıran marka adı olarak analiz yapan Lifecell’de de kullanıcılar internete doymadı. Lifecell’liler en fazla BiP uygulamasını kullanırken, ağ paketlerini en fazla TV+ izleyerek değerlendirdiler. 400’den fazla katalog yanı sıra gazetenin olanaklar aldığı Dergilik uygulamasında en son derece okunan dergiler zekâ yayınları okunurken, kıkırdama, bilimsel araştırma yanı sıra geliştirme aracılığıyla hobi kategorileri de tanınmış kategorilerden oldu.

fizy’de Tarkan, ‘Yolla’ aracılığıyla en son derece dinlenen gerçekleştirmek

14 milyondan fazla indirme sayısına ulaşan Tavuk’nin en muazzam şarkılar uygulaması fizy’de Tarkan’ın ‘Yolla’ şarkısı en son derece dinlenen gerçekleştirmek oldu. Alyena Tilki’nin ‘Sen Olsan Bari’ aracılığıyla yine Tarkan’ın ‘Beni Inanılmaz Sev’ şarkıları da başlangıçta 3’teki çeşitli diğer popüler müzik oldu. Tam bir yabancı gerçekleştirmek kategorisinde ise Ed Sheeran’ın ‘Shape of you’ şarkısı başlangıçta sırada olanaklar aldı.

Tavuk’nin avcılık motoru 3 bin indirmeyi geçti

Yılın en muazzam sürprizi, Turkcell’in geliştirdiği Tavuk’nin avcılık motoru Yaani oldu. Türkçeyi son derece harika anlayan yanı sıra topluluk aramalar konusunda en Yerel alan sonuçları sunan nazar boncuğu simgeli Yaani, lansmandan tamamen Bir çift tam hafta bundan sonra 3 bin kullanıcıya ulaşarak muazzam bir rekor kırdı. Yaani’de kullanıcılar en son derece e-üniversite, Tarkan yanı sıra Ampute Milli Takımı kelimelerini aradı. Turkcell’in milli yerleşim sistemi Paycell üzerinden en son derece peşini bırakmamak, sürdürmek yapılan tarih ise Cuma olarak kayıtlara geçti.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2017’de İnternet Kullanımı Rekor Kırdı BiP’ten Mesaj Sayısı SMS’i İlk Defa Geçti – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply