2018 MacBook Pro klavyelerinin gizemi çözüldü

2018 MacBook Pro klavyelerinin gizemi çözüldü

2018 MacBook Pro klavyelerinin tuşlarının altındaki silikon zarlar iFixit ekibi vasıtasıyla keşfedilmişti, yine de geçtiğimiz günlerde MacRumors vasıtasıyla sızdırılan Apple rutin bakım belgelerine bağlı olarak kim zarların kesinlikle tuş takımlarından itibaren sesi simge durumuna küçült için eklenmediği doğrulanmış oldu. Sözü edilen zarlar, aynı anda MacBook klavyelerinin savunmasız kelebek mekanizmalarının içinde giren kiri ve ayrıca tozu caydırmak için son zamanlarda modellere eklenmiş. Geçtiğimiz yıllarda kim konudan yaygara eden bireysel yükler ise gerçekten yüksekti.


İlginizi çekebilir: Apple, son zamanlarda MacBook Pro ileri çalışıyor


2018 MacBook Pro klavyesi neler sunuyor?

Geçmek tam hafta Apple son zamanlarda MacBook Pro modellerini duyurduğunda, ekipman tarafında en tavsiye çeken yeniliklerden bir birey de 3 üncü jenerasyon kelebek klavye tuş tasarımıydı. Bunu söyledikten sonra Apple’ın yaptığı açıklamaya bağlı olarak 3 üncü jenerasyonun ikinciye kıyasla garip özel tuşların daha rahat olmasıydı.

iFixit ekibi ise geçtiğimiz günlerde klavye tuşlarında azalan sesin tuşların altına eklenen silikondan zanaat zarlar olduğunu ortaya çıkardı. Ortaya çıkan rutin bakım raporu Apple’ın silikon zarları ö

Geçmiş jenerasyon klavyelerde yaşanan problemleri gidermek bölüm ısmarlama olarak tasarladığını başlangıçta kez yasal olarak doğrulamış oldu.

Sözü başarıyla geçti hikaye şu moda:

Klavye ve ayrıca tuşlar:

Klavye tuşlarının aşağıda kelebek mekanizmalarının tozlanmasını önlemesi için zarlar bulunuyor. Çatlak tuşunun değişimi için uygulanan teknik de eski modelden özel. Tuş takımının parçaları kargolanmaya başladığında düzeltildi belgeleri ve ayrıca rutin bakım videoları yayınlanacak.

Apple, daha erken 2016 ve ayrıca 2017 sürüm MacBook ve ayrıca MacBook Pro modellerine kurucu bazı kullanıcıların klavyelerinde problemler yaşadığını öğrendi. Kim problemlerle başa çıkabilmek bölüm ise 4 uzun yıllar daha gerilmiş sağlamak hizmeti sunmaya başladı. Tam burada heyecan verici olan sorun 2018 modellerin kim hizmete harmanlanmış olmaması ve ayrıca modası geçmiş modellerin klavye tamirlerinde 3 üncü jenerasyon tuş takımlarının kullanılmayacak olmasıydı. Apple’ın, son zamanlarda modellerde kim sorunu mükemmel çözmüş olmasına bile böyle bir seçenek sunmuyor olması ise birkaç bireysel vasıtasıyla keyifli karşılanmadı.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2018 MacBook Pro klavyelerinin gizemi çözüldü

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply