2018 Yılı iPhone Modellerinin Tamamında Touch ID Olmayacak! – Hardware Plus

2018 Yılı iPhone Modellerinin Tamamında Touch ID Olmayacak! – Hardware Plus

iPhone X aracılığıyla Apple’ın veda ettiği Touch ID teknolojisi yerini Face ID’ye bırakmıştı. Beklentilere bağlı olarak ise 2018’de bütün iPhone modelleri Face ID aracılığıyla çalışacak.

Kim uzun yıllar ortaya çıkan 3 taze iPhone modelinden kaçınılmaz olarak en şaşırtıcı bir şekilde bildirmek çeken sürüm evet iPhone X idi. En önemli yaratıcı düşünme olarak Touch ID adı bunu göz önünde bulundurarak başparmak izi sensörü yerine Face ID’yi getirerek uğraşmak popülerlik teknolojisine geçmek Apple, iddiaya göre iPhone 8S veya iPhone 9 adını alacak potansiyel olarak taze modellerde de kim teknolojiye kuruluş verecek.

Hepsi birden iPhone X’teki Face ID’yi bir prototip olarak kullanacak Apple, potansiyel olarak eksikleri yanı sıra sorunları 2018 iPhone modellerinde düzelterek karşımıza çıkacak. Dolayısıyla iPhone 8 yanı sıra iPhone 8 Plus modellerinin Touch ID’yi kullanan sonuçlandırmak iPhone modelleri olduğunu söyleyebiliriz. Kim konuda sebep yapan KGI Gözetim firması analisti Ming-Chi Kuo, yatırımcılara kim durumun altını çizdiğini belirtelim.

Hepsi birden beklentiler taze iPhone modellerinde ekrana birleştirmek bir Touch ID sensörünü de ortaya çıkarsa da Apple, Touch ID’den kusursuz uzaklaşarak {artık} Face ID üzerine uzmanlaşmak istediği için kim ihtimalin de Daha önce hiç gerçekleşmeyeceğini düşünebiliriz.

İlerleyen zamanlarda hatta daha fazla detayı duyacağımız taze iPhone modelleri bakalım Face ID aracılığıyla mi yoksa ekrana birleştirmek bir Touch ID aracılığıyla mi servet göreceğiz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2018 Yılı iPhone Modellerinin Tamamında Touch ID Olmayacak! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply