2018 Yılında Merakla Beklenen Oyunlar

2018 Yılında Merakla Beklenen Oyunlar

2017 yılını geride bıkmamızın ardından lig dünyasında da gözler 2018 yılına çevrildi. Önemli ölçüde PlayStation kanadında inanılmaz güçlü oyunların beklediği kim taze yılda acaba hangi muazzam oyunlar bizleri hamile? Kim listemizde 2018 yılında merakla sözde oyunları ele alıyoruz.

2018 yılına girmemizin ardından lig dünyasında da yavaştan hareketlenmeler başladı. İşte 2018 yılında merakla sözde oyunlar!

Monitör: Oyunlar için gerçeği nedeniyle tarihlerde firmalar vasıtasıyla değişiklikler muhtemelen. Arka plan verdiğimiz oyunlarda ertelemeler, geçmiş verilmemiş oyunlarda kim dergiyi elinize aldığınız tarihe {kadar} bir analiz tanınmış lanse edilebileceğini bakış önüne almanızı ipuçları ediyoruz. Dolayısıyla önemsediğiniz oyunun analiz tanınmış için Google’a ufak bir ilgilendirmek aracılığıyla teyit alabilirsiniz.

1- Monster Hunter: World (26 Soba 2018)
CAPCOM / PS4, XBO, PC

Capcom’un 2004 yılından kim yana süregelen serisi Monster Hunter, yeni video oyunu Monster Hunter: World aracılığıyla onayla dödü. PS4, PC ve ayrıca Xbox’a servet kim yapım, 26 Soba 2018’de yılın hızlı bir şekilde başında bizlerle buluştu. Yaratık Avcısı temasını yıllardan çünkü etkileyici stil işletim Ayarlamak, şimdiden fazlasıyla yaygın bilinen olmaya başladı rağmen.

2- Shadow of the Colossus – (7 Şubat 2018)
SONY / PS4

Shadow of Colossus

Serimize bir remake yapım aracılığıyla ısrar etmeye devam et ediyoruz. Shadow of Colossus, 2005 yılında piyasaya çıkmış ve ayrıca dönemin en mükemmel oyunlarından bir kişi olarak lig tarihindeki yerini almıştı. PlayStation 2 ve ayrıca PlayStation 3’te gördüğümüz Shadow of Colossus, {artık} PlayStation 4 ve ayrıca PS4 Pro’da bizlere inanılmaz grafikler sunarak gelidi. 7 Şubat tarihinde taze yaratılış grafikler aracılığıyla son derece uyarıcı görünen Shadow of Colossus, PS4 için çıkmış en mükemmel oyunlardan bir kişi olmaya umut olduğunu bir kere daha kanıtlamayı başardı.

3- A Way Out – (23 tören 2018)
EA / PS4 – XBO – PC

A Way Out

Brothers: A Tale of Two Sons’ı yapan Hazelight ekibinin ürettiği ve ayrıca sırf kim sebeple rağmen olağanüstü olan A Way Out, size Prison Break’i anımsatacak lig yapısı aracılığıyla tavsiye çekiyor. İki benzersiz karakteri co-op olarak beraber oynayacağımız A Way Out, kardeşler, eşler, ana sayfa arkadaşları ve ayrıca sevgililer için etkileyici bir lig seçimi kesinlikle olacak tercih. Hem aksiyonu, hem gerilimi hem de beraber eylem etme zorunluluğu aracılığıyla tavsiye çeken yapım, 23 tören’ta lig dünyasındaki yerini alacak.

4- Far Cry 5 – (27 tören 2018)
Ubisoft / PS4 – XBO – PC

Far Cry 5

Kültürel kardeşlerin markası olan Crytek’ten çıkan, ardından Ubisoft’un aldığı Far Cry, kim keşif birden fazla bireysellik aracılığıyla oynayacağımız bir yeterlilik sunacak. Tematik olarak heyecan verici ve ayrıca eli donanımlı tarikat aracılığıyla uğraşacağımız yapım ideal olarak {artık} ezberlediğimiz Far Cry temasına birkaç yaratıcı düşünme getirmiş tercih öyle gibi görünmek. Görünür medeniyet deneyimi de sunmasıyla tavsiye çeken yapım, uyarıcı grafikleri ve ayrıca katı görevleri aracılığıyla yine kim yılın en sevilenlerinden kesinlikle olacak tercih. Önemli ölçüde GTA oyunlarında gördüğümüz şehirde çok kendi istediğin tercih eylem edebilme rahatlığı Far Cry 5’te de buluyor olması bakalım sadece nasıl bir gözden geçirmek doğuracak.

5- God of War – (20 Nisan 2018)
SONY / PS4

God of War

Yanı sıra geldik büyük olasılıkla de PlayStation dünyası efsanesinin yeniden inşa doğuşuna. God of War onayla dönüyor! Nors, Böylece İskandinav mitolojisine dalacağımız kim yapımda yanlış anlama karakterimiz Kratos yanındaki oğluna bir babalık şansı da yakalıyor. Sözde hem aktivite tamamlandı hem de duygusallığı içerecek God of War, gelse de oynasak dediğimiz yegane yapımların başında olay. Bahar sezonu aylarında görmeyi beklediğimiz God of War, en zamanın gerisinde yaz sezonu aylarında çıkmış yer almak diye düşünüyoruz. Yine de ortaya çıkan detaylar 22 tören tarihini de gösterdiğini belirtmeden geçmeyelim, fakat kim geçmiş dergiyi hazırladığımız dönemde resmileşmedi.

6- World of Warcraft: Battle for Azeroth (21 Eylül 2018)
Blizzard Entertainment / PC – MacOS

World of Warcraft: Battle for Azeroth

Sanal olarak bir bir tane daha paket anlaşma olsa da World of Warcraft hayranlarının birkaç oyundan ekstra merakla beklediği yapım kesinlikle olacak Battle for Azeroth, kim yanıyla beraber listemizdeki yerini alıyor. Son zamanlarda bölgeler, taze ırklar tercih birkaç yeniliğin geleceği BfA’da Legion’un bitişinden özel farklı on yıl sonrasını göstermesi aracılığıyla açıkça bir ısrar etmeye devam et paketi kesinlikle olacak.

7- Red Dead Redemption 2 – (26 Ekim 2018)
Rockstar Games / PS4 – XBO

Red Dead Redemption 2

Şaşırtıcı bir şekilde beklediğimiz Acımasız Batı tarafı teması yeniden inşa Red Dead Redemption aracılığıyla onayla dönüyor. Rockstar’ın ancak PC’ye çıkıp çıkmayacağını söylemediği, ama büyük olasılıkla de yılın en merakla sözde video oyunu diyebileceğimiz RDR 2, çevresinde fazla söze de gerekir yok. Ama aslında PC konusu belli olmamasına bile PC oyuncularının en bekledikleri oyunun RDR 2 olduğunu biliyoruz. GTA V aracılığıyla ne {kadar} önceden gittiğini bizlere gösteren Rockstar, RDR 2 aracılığıyla beraber resim ve ayrıca oynanışta bizi fazlasıyla etkileyecektir.

8- Anno 1800 – (Q1 2018)
Ubisoft / PC

Anno 1800

Anno serisi kim keşif Pazar yeri Devri’ne kesinlikle olacak. Yöntem oyunlarının tutkunlarının ilgisini fazlasıyla çekeceğini düşündüğümüz Anno 1800, daha etkileyici daha benzersiz bir oynanış sunacak tercih öyle gibi görünmek. Resim kalitesi olarak da muazzam gelişmeler sunan Anno, kim on yıl prosedür video oyunu arayanların derdine derman kesinlikle olacak yegane yapımlardan bir kişi olacağı aşikar.

9- The Crew 2 – (Q3 2018)
Ubisoft / PS4 – XBO – PC

The Crew 2

Karıştır oyunlarına yeni bir tarz ekleyecek olan The Crew 2, hem karada hem havada hem de denizde yarışmamızı sağlayacak. Görünür dünyasında bir anda yerde motosiklet veya otomobillerle giderken garip bir tuş yardımı aracılığıyla havada {uçak} aracılığıyla gidebileceğimiz, ardından sürat teknesi aracılığıyla denizde açılabileceğimiz huzursuz ve ayrıca olağanüstü yapıya yaratıcı. Ortalama şartlarda bir analiz tanınmış olsa da erteleme yerleşim bölgesi yapım, karıştırmak oyunun severlerin ilgi odağı konumunda kalmaya ısrar etmeye devam et edecek.

10- Spider-Man – (Q2 2018)
SONY / PS4

Spider-Man

Bildiğimiz bütün Spider-Man oyunlarından daha benzersiz ve ayrıca inanılmaz daha derin geleceğini hissettiren Spider-Man, resim kalitesi ve ayrıca oynanışıyla şimdiden vay yaratmaya başladı rağmen. Daha artırılmış karşılaşma mekanikleri, ekolojik topluluk aracılığıyla karşılık tercih detaylar aracılığıyla servet Spider-Man, kim yılın en tutulan PS4 video oyunu olmaya umut. Marvel evreninden birkaç benzersiz karakteri de göreceğimiz Spider-Man, Infinity War filmi öncesi Marvel tutkunlarının yaş harcayabileceği bir yapım olacağı görünür ve ayrıca net.

 

11- Vampyr – (Q2 2018)
Focus Home Interactive / PS4 – XBO – PC

Vampyr

Toparla dönemde pek dönüp bakmadığımız vampir temasını işletim Vampyr, olağanüstü fragmanları aracılığıyla tavsiye çekiyor. Oynanış çevresinde fazla bir bilgimiz olmasa da grafikleri aracılığıyla bizleri etkileyen Vampyr, 2018’in sürprizlerinden bir kişi kesinlikle olacak tercih hissediyoruz. İlk olarak 2017 yılında çıkacağı söylense de erteleme yerleşim bölgesi Vampyr, sunacağı oynanış aracılığıyla kendini yılın oyunlarından bir kişi yapabilme kabiliyetini bizlere gösteriyor.

12- Days Gone (Q2 2018)
SONY / PS4

Days Gone

Yanı sıra bir PS kişiselleştirilmiş video oyunu daha. Kıyamet sonrası senaryoya yaratıcı olan, zombilere e karşı garip başımıza olacağımız, daha ziyade Dying Light havası estiren Days Gone, olağanüstü fragmanlarıyla listemizdeki yerini alıyor. Nispeten şiddetli ve ayrıca şiddetli yapıda olduğunu gördüğümüz Days Gone, yine verimli bir yapım kesinlikle olacak tercih öyle gibi görünmek. Önemli ölçüde aksiyonu uygun lig severlerin kim seneki favorilerinden olmaya umut.

 

13- Darksiders 3 – (Q3 2018)
THQ Nordic / PS4 – XBO – PC

Darksiders 3

Tercih Darksiders serisi, 3 üncü video oyunu aracılığıyla açıkça yakıt işlem. 2018 yılında geleceği belli olsa da geçmiş ve ayrıca yılın hangi bölümünde geleceği gizli Darksiders 3, mahşerin 4 atlısından kim keşif üçüncüsünü komplikasyon alacak. İlk oyunda War, Böylece Çatışma’ı, ikincisinde Death, Böylece Yaralı’ü komplikasyon yerleşim bölgesi Darksiders, kim keşif Fury, Böylece Çılgınlık’yi komplikasyon alıyor. Hack and slash severlerin merakla beklediği D3, atmosferi aracılığıyla olağanüstü olmaya ısrar etmeye devam et edecek tercih öyle gibi görünmek.

14- Detroit: Become Human (Q3 2018)
SONY / PS4

Detroit: Become Human

En mucize edilen lig dediğimizde büyük olasılıkla de adını tepeye yazdıracak Detroit: Become Human, insansı robotların seçimlerini yapacağımız dürüst gerçek manada olağanüstü bir yapım kesinlikle olacak. PS4 tarafında gördüğümüz Heavy Rain, Beyond: Two Souls, Last of Us ve ayrıca Until Dawn tercih kararları sizin vereceğiniz ve ayrıca sonuçlarına da gerçekten katlanmanız gereken tarzdaki yapımlardan bir kişi kesinlikle olacak Detroit: Become Human, birden fazla hikayeyi işleyecek tercih öyle gibi görünmek. Sıradan üzeri bir oynanış süresi vadeden yapımı merakla bekliyoruz.

15- Gwent: The Witcher Card Game (Q3 2018)
albüm Projekt RED / PS4 – XBO – PC

Gwent: The Witcher Card Game

Polonya’nın ata yıldızı albüm Projekt RED’in lig dünyasına sunduğu The Witcher serisinin toparla video oyunu W3’e gördüğümüz Gwent, bir anda Witcher {kadar} tanınmış bir hafıza kartı video oyunu olmayı başardı. Toparla dönemlerin yaygın bilinen lig türü olan hafıza kartı oyunlarına benzersiz bir durum kesinlikle olacak Gwent, bakalım kim tarzın lideri diyebileceğimiz Hearthstone boyunca neler yapacak.

16- Metro Exodus (Q3 2018)
Deep Silver / PS4 – XBO – PC

Metro Exodus

Minik paralarla devasa Meslekler gerçekleştirmek dediğimizde aklımıza servet en muazzam yapımlardan bir kişi olan Metro serisi, 3. video oyunu aracılığıyla onayla dönüyor. Kim keşif güçlü finansal desteği de yerleşim bölgesi ekip, bakalım izole edilip saklanmış bütçe planı aracılığıyla yanlış anlama yaratırken devasa finansal desteği olunca neler yapacak. Grafikler şahane görünmesiyle bizi bir gaza getiren yapım on yıl sonlarına düzgün servet tercih düşünüyoruz. Bir anda yılın video oyunu başta aslında olmak üzere birkaç ödülü silip süpürebilecek yapıda olduğunu da önemle belirtmiş olalım.

17- Battlefield – (Q4 2018)
EA / PS4 – XBO – PC

Battlefield

Resim kalitesi kapsamlı olması sözde taze Battlefield video oyunu çevresinde daha bir kişisel özellik tanıdık olmayan. Söylentiler İkinci Insan Savaşı’nı komplikasyon alacağını söylese de elimize geçtiğinde sadece nasıl bir lig göreceğimizi bilmiyoruz. Sık 2018’de sözde Anthem’ın ertelenmesinin sebebi ise halen açıkça sebep getirilmeyen BF video oyunu olduğunu da belirtelim.

18- Tropico 6 (Q4 2018)
Kalypso / PC

Tropico 6

Yöntem türünün belediye kurma temalı yapımlarının en başarılarından bir kişi olarak olarak görüntüle edilen Tropico serisi, 6. yapımı aracılığıyla olay. Komik bir diktatörlük video oyunu da diyebileceğimiz Tropico’da Sıkılı yumruk Presidente olarak çalışmalarımıza ve ayrıca ülkemizi kalkındırmaya ısrar etmeye devam et ediyoruz. Hem anahtar planlar gerçekleştirmek hemde eğlenmek istiyorsanız Tropico 6 açıkça da size bağlı olarak bir yapım kesinlikle olacak.

 

19- Death Stranding (Q4 2018 – 2019)
SONY / PS4

Death Stranding

Organizasyon dünyasında efsanevi bir şirket haline itibaren Hideo Kojima’nın KONAMI’den ayrılmasının ardından Kojima Productions’ın başlangıçta ürünü kesinlikle olacak Death Stranding, şimdiye {kadar} çıkan promosyon filmleri aracılığıyla bizlere bir şeyleri gözden geçirme yerine kafatası karıştırdı. Inanılmaz grafiklerin ve ayrıca Norman Reedus, Mads Mikkelsen ve ayrıca Guillermo del Toro tercih isimleri sihirbaz göreceğimiz yapım kim konuda beklentilerimizi de titizlikle arttırmış durumda. Doğru bir bilimsel araştırma efsane yapımı olmasının ve ayrıca daha koyu atmosferi aracılığıyla bizleri gerim gerim gerecek Death Stranding, 2019’a kalabilecek oyunlardan bir kişi. Ama umarız kim on yıl içerisinde görmüş oluruz diyelim.

20- Last of Us Part II (Q4 2018 – 2019)
SONY / PS4

Last of Us Part II

Birkaç otoriteye bağlı olarak PlayStation tarihinin en mükemmel video oyunu olan Last of Us, ısrar etmeye devam et video oyunu aracılığıyla karşımıza çıkacak. 2019’a sarkma ihtimali uzun olan yapımın her türlü bir analiz tanınmış açıklanmamış olsa da kim on yıl çıkması halinde birkaç ödülü süpürecektir. Daha şiddetli ve ayrıca daha şiddetli bir temaya kontrol olacağı yayımlanan fragmanlarda anlaşılan LoU:P2, PlayStation tarafının en sert markalarından bir kişi. Tahminimize bağlı olarak Death Stranding aracılığıyla kim yapım 2018’de çıkacak birkaç PS4 video oyunu neticesinde 2019’a bırakılacaktır, fakat en kısa sürede çıkarsa çıksın dönüşüm rekorlarını kıracağından eminiz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2018 Yılında Merakla Beklenen Oyunlar

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply