2019 model iPhone’lar nasıl görünecek? – Hardware Plus

2019 model iPhone’lar nasıl görünecek? – Hardware Plus

2019 yılında tanıtılacak olan son zamanlarda iPhone modelleri şekillenmeye başladı. Taze model iPhone’ların renderları ortaya çıkarken, Çinli üreticiler vasıtasıyla da imalat kalıbı ortaya çıkarıldı.


İlginizi çekebilir: Huawei P30 Pro işkence testinde!


Taze iPhone XE stil gelebilir!

Kim uzun yıllar Eylül ayında düzenlenecek olan Apple etkinliğinde iPhone XI, XI Max yanı sıra XR 2’nin tanıtılması bekleniyor. Benzer şekilde kim etkinlikte iPhoneSE’nin bir varisi kesinlikle olacak iPhoneXE’nin de tanıtılması bekleniyor.

Taze Apple modellerinin arka uç taraflarında 3 elektronik kamera merkez alacak tercih görünür. Yayınlanan renderlarda gösterilen üçlü elektronik kamera dizilimi, sayısız tüketici vasıtasıyla beğenilmezken bazı kullanıcılar vasıtasıyla beğenildi.

iPhone XI yanı sıra iPhone XI Max’in arka uç tarafında merkez alacak 3 kameranın bir kişi ciddi elektronik kamera, bir kişi ultra kapsamlı açılı elektronik kamera birinin ise telefoto mercek olması bekleniyor. Ultra kapsamlı açılı elektronik kamera kısmında Sony firmasının sensörünün kullanılması beklenirken, iPhone XR 2’de de dakika kameraya merkez verilmesi beklenenler ortasında. iPhone XR 2’nin arka uç tarafında merkez alması demek dakika kameranın bir telefoto mercek olacağı sanılıyor. Renderlarda ortaya çıkan son zamanlarda elektronik kamera dizilimi kare bir yapıda bulunurken, özgürlük en uygun köşede bir anlık merkez alıyor.

Benzer şekilde Çinli üreticilerin paylaştıkları imalat kalıbında da üçlü kameranın yerleştirildiği görülüyor. Cihazların yüz taraflarında ise çentik kısmında 4 adet algılama birimi merkez alırken, bir fasulye de ses hoparlörü bak önüne çıkıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2019 model iPhone’lar nasıl görünecek? – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply