2019’da Galaxy S7 Edge kullanmak (Yeni seri) – Hardware Plus

2019’da Galaxy S7 Edge kullanmak (Taze koleksiyon) – Hardware Plus

Taze bir video klip serisine başlıyoruz! Kim serimizde, 2019 yılında {artık} pek konuşulmayan; kimi satılan kimi satılmayan uzmanlaşmış cihazları bir zaman dilimi kullanıp yorumlayacağız. İlk videomuzda ise 2016 yılında satışa çıkan ve ayrıca o yıllar için istisnai olarak yardımcı bir mantıklı telefon olan Galaxy S7 Edge.

Serideki amacımız kim cihazları 2019 yılında kullanmak ve ayrıca 2019 yılı şartlarına bağlı olarak gözden geçirme.2019 yılında Galaxy S7 Edge kullanmak

Galaxy S7 Edge tasarımsal olarak ancak istisnai olarak sert bir ekipman. Gerekir kavisli göster yapısı gerekse de inceliğiyle kim yılki rakiplerle parlak kapışabilecek bir varyasyon. Ekibimiz cihazı kullanırken tasarımsal açıdan özellikle uğraşmak popülerlik teknolojisini ve ayrıca USB Type-C etkileşim yuvasını aradık.

Gözünde canlandırmak konusu ise tahta kalitesi olarak yine modern zaman telefonlarıyla yarışacak noktada. Yine de tabii ki göster konut oranı günümüzün bazı telefonlarına bağlı olarak geride ve ayrıca göster boyutu da bugünün şartlarına bağlı olarak daha minik. Telefonla endişeli kullanırken en zorlandığımız komplikasyon verimlilik oldu. Zira telefonun içerisinde tesis yerleşim bölgesi Exynos işlemci çipi, bugünün Kirin 970/980, Snapdragon 835/845 ya da Exynos 9810 iyilik taze üretim modellere bağlı olarak muazzam derecede kademeli olarak kalıyor. Kim sağlık durumu hem ısınmaya hem de elektrik pili ömrüne de ilham ediyor.

Video kamera konusu ise ekipman pratik olarak 3 her yıl olmasına ne olursa olsun ancak istisnai olarak istekli. Gerçekten, sıradışı video kamera nedeniyle Resim resim iyilik ekstralar yok bunu söyledikten sonra algılama birimi ve ayrıca program kalitesi geçmek süreye ne olursa olsun istisnai olarak yardımcı.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2019’da Galaxy S7 Edge kullanmak (Yeni seri) – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply