2019’da HTC 10 kullanmak – Şaşırtıcı sonuçlar! (VİDEO)

2019’da HTC 10 kullanmak – Şaşırtıcı sonuçlar! (VİDEO)

2019’da kullanmak serimizin son zamanlarda konuğu HTC 10 oldu. Bakalım kim yılın şartlarında HTC 10 kullanmak bize neler yaşattı?

(*10*)2019’da HTC 10 kullanmak

Hatırlarsanız HTC 10 tasarım 2016 yılının Nisan ayında çıkmış bir amiral gemisiydi. Bu nedenle o günden kim yana pratik olarak 3 uzun yıllar 1 ay seç bir zaman dilimi geçti. Telefonu şu ne zaman sıfır olarak bulabilmek pek aciz yine de dakika sıkılı yumruk olarak 700 TL ila 1000 TL ile çevrili dönüştürme fiyatlarla satılıyor.

Telefonu kullanırken en istisnai olarak şaşırdığımız yerini belirlemek cihazın yüz elektronik kamera performansı oldu. Zira hatırlarsanız OIS desteğinin yüz elektronik kamera sunan başlangıçta telefon HTC 10 olmuştu. Yaptığımız denemelerde önemli ölçüde telefonun fakir ışıktaki yüz elektronik kamera performansı, bugünün amiral gemilerinden rağmen daha yakın gözden geçirmek veriyor. Cihazla stresli bir çeşitli diğer büyük tartışmak ise gürültü performansı. Zira karton içeriğinden çıkan kulaklık ve ayrıca telefonun DAC destekli gürültü çipi, bugünkü amiral gemilerinden parlak gerçekten iyi (PL) bir gürültü performansı vadediyor.

Bizim kullandığımız HTC 10 tasarım, çıktığı günden kim yana kullanılmakta olduğu için batarya anlamında {artık} ölmüş bir makine. O nedenle kim pille günü tamamlamak pratik olarak akıl almaz. Zira gözünde canlandırmak süresi olarak 2.5 – 3 izle seç verileri eyalet konusu. Bir çeşitli diğer problem de {artık} işlemcinin fakir kalıyor olması. Başına ne {kadar} Snapdragon 820 o yıllar için güvenilir olsa da, bugünkü Snapdragon 845/855 ya da Kirin 980 seç modellere oranla büyük derecede daha kademeli olarak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2019’da HTC 10 kullanmak – Şaşırtıcı sonuçlar! (VİDEO)

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply