2019’da iPhone 6S kullanmak (VİDEO) – Hardware Plus

2019’da iPhone 6S kullanmak (VİDEO) – Hardware Plus

2019’da iPhone 6S kullanmak ya da satın toplamak ne {kadar} kabul edilebilir? Taze serimizin anında videosunda, 2018 yılında Apple’ın Tavuk’de en son derece sattığı telefonu kullandık ve ayrıca deneyimlerimizi anlattık.2019’da iPhone 6S kullanmak

Deneyimlerimi başlangıçta olarak etkinlik noktasından anlatacak olursak, makine başarıyla geçti yıllara ne olursa olsun hâlâ son derece derhal. Buna bir de cihazın 2 GB RAM kapasitesiyle geldiğini düşünürsek, bütün dürüstlüğümle yazılımın önemini an daha anlıyoruz. Oyunda da karşılaştırılabilir sağlık durumu söyle konusu. PUBG Mobile aracılığıyla yaptığımız denemelerde son derece akıcı bir organizasyon söyle konusu idi.

Telefonu kullanırken en üzücü olduğumuz ilgilendirmek ise elektrik pili ömrüydü. Gerçeği nedeniyle günde iki kere suçlama etmemiz gerekti. Yine de bundan sonra, kullandığımız modelin çıktığı günden kim yana kullanıldığını ve ayrıca elektrik pili değişim Eğitim programı olmasına ne olursa olsun pilinini değiştirilmediğini belirtememizde teşvik sahip olmak. Ancak 1700 mAh kapasiteli elektrik pili, yeni rağmen olsa sayısız Android cihazın elektrik pili ömrüne yetişemeyecektir.

Elektronik kamera konusuna baktığımızda tabii ki hem önde hem de arkada tuhaf video kamera tesis alıyor. Buna ne olursa olsun beklentileri karşılayan ve ayrıca önemli ölçüde integral ateşleme konusunda verimli bir telefon iPhone 6s. Yine de yüz kameranın ince açılı olması ve ayrıca azaltılmış aydınlatma performansının büyük ölçüde olduğu da su götürmez bir dürüst gerçek. Böylece bizim görüşümüz iPhone 6S’in ancak satın alınabilir ve ayrıca kullanılabilir olduğu doğru olsa da, iPhone 6S Plus’ın hem elektrik pili hem de göstermek nedeniyle daha kabul edilebilir bir istiyorum olduğunu düşünüyoruz. Bunlara ek olarak eğer “İlle de iPhone” takıntınız yoksa, 2500 – 3000 TL bandında son derece son zamanlarda ve ayrıca acımasız Android seçeneklerin olduğunu unutmayın.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2019’da iPhone 6S kullanmak (VİDEO) – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply