2020 Audi A3’ün koltukları, dönüştürülmüş PET şişelerden üretilecek! -classicultimaterock

2020 Audi A3’ün koltukları, dönüştürülmüş PET şişelerden üretilecek! -classicultimaterock

Vegan derilerin oto endüstrisinde çoktan yerini aldığı bir dönemdeyiz. Audi ise PET şişelerden dönüştürülen malzemelerden Ofis sandalyesi yaparak taze bir gelgit başlatacak seç öyle gibi görünmek.


İlginizi çekebilir: Elon Musk’tan, Bill Gates’e Porsche tepkisi


Audi’nin kim taze anlaştık mı, aslen olarak 2020 varyasyon A3’te karşımıza çıkacak. Araçtaki kumaş malzemelerinin %89’u dönüştürülmüş plastikten yapılacak. Söylenene bağlı olarak 45 adet 1.5 litrelik PET şişeden ödünç almak edilen malzemeyle 1 adet Ofis sandalyesi imal edilebiliyor. Benzer şekilde 62 adet PET şişeden ise aracın kilim döşemeleri yapılabilecek.

2020 A3’teki Ofis sandalyesi döşemelerinin muazzam bir kısmında dönüştürülmüş PET kullanılacak olsa da, %100’ünün desteklemek dönüştürülmüş malzemeden yapılması bir müteakip jenerasyona kısmet gidiyor seç. Kim durumu şirketin kumaş bölümü şefi Ute Gronheim: “Sandalye döşemelerinin simge durumuna küçült tabakasıyla yükseklik tabakasını birleştirmeyi, söyle konusu dönüştürülmüş malzemeyle yürütmek nispeten akıllara durgunluk veren oluşum. Fakat bunu desteklemek dönüştürülebilir polyester aracılığıyla değiştirmeye çalışıyoruz. Amacımız Ofis sandalyesi döşemesini kusursuz karıştırılmamış malzemeden yaparak, bir kez daha desteklemek dönüştürülebilir kılmak. Şu ne zaman bundan son derece da uzakta değiliz.” şeklinde açıkladı.

Farklı ay sağa çıkacak olan taze A3’te 3 benzersiz Ofis sandalyesi döşemesi tasarımı gidiyor. Bunlardan ilki “Torsion” olarak adlandırılan, sarımsı kontrastlı dikişleri olan levha tipi. Diğeri ise “Puls” olarak adlandırılan, koltukların kenar kısımlarında sentetik deri yapımı olarak kullanılmak için üretildi oluştur. Sonuncusu ise S Line paketi aracılığıyla satışa sunulacak olan, karanlık yanı sıra gümüş canlı döşemelere taş grisi rengi dikişlerin bulunduğu bir oluştur. Fakat ilerleyen zamanlarda Audi’nin kırmızımsı yanı sıra karanlık canlı eşleştir dikiş renklerini, opsiyon olarak sunacağı söyleniyor.

Önümüzdeki tam hafta 2020 Cenevre Araba Fuarı‘nda tanıtılması sözde taze A3’te, elektrifikasyonu da destekleyen MQB Evo sistem kullanılacak. Icat konusunda sportif çizgilerin kontrol olacağı sözde araçta yüksek teknoloji donanımlar yanı sıra güvenlik ve güvenlik önlemleri kuruluş alacak. Gerçekten ki varyasyon ailesinin en tepesinde S3 yanı sıra RS3 araçları gidiyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2020 Audi A3’ün koltukları, dönüştürülmüş PET şişelerden üretilecek! -classicultimaterock

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply