2020 Model iPhone daha küçük çentiğe sahip olacak!

2020 Model iPhone daha küçük çentiğe sahip kesinlikle olacak!

Apple aracılığıyla yakınlığı tanınan şirketin bölme ağına kontrol olan TF Menkul Kıymetler analisti Ming-Chi Kuo gelecekteki iPhone çevresinde açıklamalarda güncel. Son zamanlarda iPhone modellerinin daha küçük bir çentiğe sahip olacağını ve ayrıca bunun 2020’de gerçekleşeceğini öne sürdü.


İlginizi çekebilir: Apple, güvenlik ve güvenlik açıkları yüzünden Walkie Talkie uygulamasını durdurdu!


Çentik tasarımı, 2017 yılında Apple vasıtasıyla kullanılmasıyla beraber bir moda trendi haline gelerek bir istisnai olarak yaratıcı vasıtasıyla kullanılmaya başlandı. O zamandan bugüne {kadar} çentik tasarımı istisnai olarak değişti. Boyutu sık sık küçülmekte olan çentik en sonuçlandırmak azaltmak formuna büründü. Çentik tasarımının yanına delikli göstermek ve ayrıca doğru göstermek şeklinde göstermek tasarımları da tesis aldı.

Apple, çentiği kesinlikle tasarımsal olarak bir yaratıcı düşünme olarak görmüyor. Kim çentiğin içerisine yerleştirmiş olduğu 3B yoğunluk algılayıcı kızılötesi sensörü ve ayrıca bununla birbirleriyle TrueDepth elektronik kamera sistemi tesis alıyor. Kim planı FaceID teknolojisiyle birbirleriyle çalışıyor ve ayrıca yüzünüz aracılığıyla kilidi açmaktan geri ödeme işlemleri yapmaya {kadar} bir istisnai olarak alanda sonuç bulunuyor. Kim uygun şekilde teknolojinin bedeli olarak tasarımda bulundu büyük çentik çağdaş oluştur çizgilerinden uzaklaşıyor. Dolayısıyla Apple kim çentiği daha küçük bir alana sığdırmak için çalışmalara işlem. Kim çalışmaların başlangıçta meyvesi 2020 yılında tanıtılacak olan taze üretim iPhone modelleri kesinlikle olacak.

Taşıyıcı kesinlikle çentiği azaltmak için uğraşmıyor. Bununla birbirleriyle bölgesel gelecekte görecek olduğumuz ekrana gömülü elektronik kamera teknolojileri aracılığıyla birbirleriyle ekrana gömülü FaceID teknolojisini de kullanmayı hedefliyor. Kim sayede doğru göstermek deneyimini yaşarken FaceID tercih güvenlik ve güvenlik önlemlerini de kullanmaya ısrar etmeye devam et edebileceksiniz.
Kim raporlara üstüne üstlük Credit Suisse adlı bir kurumun iddiasına bağlı olarak kader yıllarda Apple, göstermek 6 başparmak izini kullanmaya başlayacak. Hem FaceID hem de TouchID teknolojisini birbirleriyle kullanması maliyeti gerçekten yükseltecek olduğunu gösteren bir dürüst gerçek.

Ucuz iPhone ısrar etmeye devam et edecek mi?

Kim ayın başlarında yayınlanan bir bir tane daha dedikodu ise maliyeti ucuzlatmak amacıyla kesinlikle Çin’de tanıtılacak olan bir sürüm çıkaracağını hak talepleri etti. Kim modelde göstermek 6 göstermek 6 başparmak izi tarayıcısı ve ayrıca daha ucuz bileşenleri kullanacağı biliniyor. Kim modelin medeniyet pazarında satışa sunulacağı çevresinde ancak bir teknik bilgi elde edilebilir kesinlikle değil.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2020 Model iPhone daha küçük çentiğe sahip olacak!

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply