2020 SEAT Leon yeni tasarımı ile görücüye çıktı! – Hardware Plus

2020 SEAT Leon yeni tasarımı ile görücüye sonuç! – Hardware Plus

2020 Seat Leon, düzenlenen bir etkinlikle yasal olarak tanıtıldı. Tasarımı harika bir şekilde değiştirme yeni Leon, ekstra ilerleme ve ayrıca daha önemli bir yerel mekan vaad ediyor.

C segmentinde rekabete katılacak olan otomobilin eli gerçekten güçlü. Düzenlenen tanıtımda Leon’un hem hatchback hem de station wagon versiyonu tanıtıldı. Düzenlenen ısmarlama bir etkinlikle bütün dünyaya tanıtılan çeyrek jenerasyon, geliştirmek noktasındaki yeni çizgileriyle şimdiden ilgi çekmeyi başardı.

İlginizi çekebilir: Tesla şirketinin piyasa değeri 100 milyar doları aştı

2020 Seat Leon ölçülerine bakarsak, uzunluğu 4,368 mm, genişliği 1,800 mm, yüksekliği 1,456 mm, aks mesafesi ise 2,686 mm olarak ölçülüyor. Kim da yeni üretim Leon’un selefine kıyasla 86 mm daha yüksek ve ayrıca 50 mm ekstra aks mesafesine kurucu olduğu anlamına olay. Üst ve ayrıca genişlik ise bulundu modele kıyasla nispeten azalmış. Aracın gövde hacmi ise 380 litre değerinde tamir kalmış.

Çok sportif görünen 3 kollu direksiyonun hızlı bir şekilde {arkasında} 10.25 inç sanal işaret kapı, ortada ise 8 ya da 10 inç boyutlarında dilek edilebilen teknik bilgi-kıkırdama ekranı bulunuyor. Firmanın “Full Link” adını verdiği yazılımı sayesinde Leon’da Android Auto ve ayrıca Apple CarPlay bağlantıları kullanılabiliyor. Benzer şekilde kablosuz suçlamak özelliği de yine Leon’un yeni nesilinde merkez alıyor.

2020 SEAT Leon

2020 SEAT Leon strateji yönler

Yeni Leon’un elektrik motoru seçenekleri ise 90 ve ayrıca 110 beygir elektrik enerjisi seçenekleri keşfedildi 3 silindirli 1.0 TSI ünite, 130 ve ayrıca 150 beygir elektrik enerjisi seçenekleri keşfedildi 1.5 TSI ünite ve ayrıca 190 beygir elektrik enerjisi sunan 2.0 TSI ünite merkez alıyor. 2.0 TSI ünitedeki sıradışı transfer seçeneğinin çift kavramalı {otomatik} transfer olduğu belirtiliyor. Benzer şekilde 1.0 TSI ve ayrıca 1.5 TSI ünitelerin vahşi olan seçeneklerinde küçük hibrit (mild hybrid) opsiyonuna da merkez verilmiş.

Bütün benzer şekilde yeni Leon’da plug-in hibrit bir muadili da merkez alacak. Kim versiyonda da 1.4 TSI benzinli elektrik motoru, bir elektrik gücü motoru, 13 kWh’lık lityum-iyon batarya ve ayrıca 6 vaktinden önce DSG transfer merkez alacak. Kim versiyonun 204 beygir elektrik enerjisi üreteceği ve ayrıca özel elektrikli olarak 60 km {kadar} bir geçit gidebileceği belirtiliyor. Yeni Leon’un Uluslararası’da 2020’nin 2.çeyreğinde, satışa sunulacağı da belirtiliyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2020 SEAT Leon yeni tasarımı ile görücüye çıktı! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply