2021 BMW M4, agresif tasarımıyla görüntülendi! – Hardware Plus

2021 BMW M4, agresif tasarımıyla tanımlanmış! – Hardware Plus

Yenilenen BMW 4 Serisi, anlaşmazlık yaratan tasarımı nedeniyle araba meraklılarını ikiye bölmüştü. Üretim tesisi fotoğraflarıyla sızdırılan son zamanlarda BMW M4 ise öne çıkan ızgarası aracılığıyla agresif tasarımı güçlendirmekte yaklaşık gözüküyor!


İlginizi çekebilir: Motorola, Moto G Fast yanı sıra Moto E modellerini duyurdu!


BMW M4, gittikçe genişleme böbrek tasarımıyla ortaya sonuç!

İlk olarak Reddit’te ortak fotoğraflar, kompakt lüks modelin etkinlik versiyonunu ortaya çıkarıyor. Tunç {gri} renge kurucu olan eleme süreci aracı kamuflajdan arındığı için bütün bütün tasarımını belli ediyor. Taze M4’ün başlangıç ​​aşaması bölümünü boydan boyama kaplayan böbrek ızgara tasarımı formunu korurken, genişlik bakımından ise ızgara nispeten daha inceltilmiş. Bunlara ek olarak kim ızgaranın geleneksel versiyona bağlı olarak piano black yatay çıtalar aracılığıyla farklılaştığı da gözlerden kaçmıyor.

BMW M4, ana sayfa modele kıyasla başlangıç ​​aşaması tamponunda daha agresif bir ticari altyapı benimsiyor. Tamponun kenarlarındaki çevre girişleri artırılırken, bunun fren soğutması için kullanılacağı düşünülüyor. Bunlara ek olarak BMW logosundan başlayıp kaputun yükseklik kısımlarına {kadar} giden son zamanlarda çizgiler de aracın tasarımsal farklılıkları ile çevrili tesis alıyor.

Taze BMW M4, X3 M/X4 M modellerinde keşfedildi 3.0 litrelik çift turbolu yanı sıra 6 silindirli benzinli motoru taşıyacak. S58 kod hesap kurucu olan elektrik motoru, geleneksel pakette 473 beygir elektrik gücü sunacak. Competition paketinde ise 503 beygir gücündeki bir elektrik motoru kullanıcıları karşılayacak. Yenilenen 4 tekerden çekiş sisteminin ve ayrıca sürücülerin daha son derece zevk almak aldığı arkadan çekiş de unutulmamış. Aktarma tarafında ise 8 vaktinden önce {otomatik} transfer geleneksel olarak sunulacak. Sonuçta otomobilin Eylül ayı içerisinde tanıtılacağını belirtelim.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2021 BMW M4, agresif tasarımıyla görüntülendi! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply