2021 Ford Puma ST tanıtıldı! – Hardware Plus

2021 Ford Puma ST tanıtıldı! – Hardware Plus

ST takısını başlangıçta olarak Focus‘ta duymuştuk. Daha sonradan Fiesta‘yla buluşan kim etiket, hemen şimdi Ford’un B-SUV’u Puma aracılığıyla buluştu. Karşınızda Ford Puma ST!


İlginizi çekebilir: Peugeot’un en acımasız geçit otomobili tanıtıldı: 508 PSE !


ST beklemek, etkinlik beklemek. Puma ST’nin motoru, 6000 titan/an‘da ortaya çıkan 197 beygir elektrik ve ayrıca 2500-3500 titan/an orta ortaya çıkan 320 Nm tork değerlerine kurucu. 6 vaktinden önce manuel transfer aracılığıyla kim etkinlik, yüz tekerleklere iletiliyor. Aynı şekilde mükemmel bir çekiş kontrolü için Quaife kısıtlı kaydırmalı diferansiyele de merkez verilmiş. 0-100 km/s hızlanmasını 6.7 saniyede tamamlayan aracın optimum hızı ise 220 km/s olarak açıklandı.

Ford, Puma ST’ye, eklenen güçle baş edebilmesi bölüm Yine bir başka noktalarda da dokunuşlarda bulunmuş. Geri süspansiyonun, düzenli modeldekine kıyasla %50’den fazla sertleştirildiği söyleniyor. Aynı şekilde bütün bütün amortisör ve ayrıca yayların da olağan modelden özel olduğu belirtiliyor. Olağan, Eco, Sport ve ayrıca Track aslında olmak üzere 4 özel direksiyon moduna kurucu Puma ST’de, %25 daha kırılgan bir tekerlek merkez alıyor. Launch Control özelliğinin de Puma ST’de merkez aldığını belirtelim.

Ford Puma ST için ısmarlama bir tekerlek yaratılmak istenmiş ve ayrıca kim sebeple Michelin aracılığıyla çalışılmış. Ismarlama üretilen Havacı Sport 4S lastikler aracılığıyla Puma ST tercih bir araçta düzenli olan 19 inç jantlarla uyum sağlanmak amaçlanmış. Iddia konusu otomobilin ufak boyutlarıyla ve ayrıca uzun şasisiyle hep birlikte, uzun etkinlik istendiği düşünülünce pratik bir eylem olarak görülebilir.

Puma ST’nin içi, olağan Puma’ya kıyasla istisnai olarak da özel kesinlikle değil. ST logolu Recaro koltuklar, egzersiz yapmak tekerlek simidi ve ayrıca dikişli döşemeler tercih detaylar, aradaki farklılıkların başında merkez alıyor. Apple CarPlay ve ayrıca Android Auto takip 8 inçlik SYNC3 deneyim-kıkırdama sistemi, FordPass Connect özelliğini de barındırıyor. FordPass aracılığıyla telefonunuz üzerinden motorlu taşıt kapılarını kilitlemek, aracın konumunu keşfetmek tercih işlevleri yürütmek uygulanabilir.

Birleşik Imparatorluk‘ta 36 1000 300 sterlin fiyatıyla satılacak olan Puma ST’nin, Tavuk fiyatı ancak belli kesinlikle değil.

Rehber: Elektrik motoru Trend, Carscoops

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2021 Ford Puma ST tanıtıldı! – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply