2021 Hyundai Tuscon böyle görünebilir! – Hardware Plus

2021 Hyundai Tuscon böyle görünebilir! – Hardware Plus

2004 yılından bunu göz önünde bulundurarak piyasada olanaklar yerleşim bölgesi Hyundai Tuscon, Koreli etiket için gerçekten kapsamlı yere kurucu bir varyasyon. Dörtte bir nesli için tarih sayan Tuscon için özel olarak tasarımcılar, özel oluştur tahminlerini yayınlıyorlar. Haberimizin konusu olan özel olarak oluştur ise Kolesa‘ya ait.


İlginizi çekebilir: 13000 devir çevirebilen, Kawasaki ZX-10R motorlu Mini Cooper!


Kolesa, söyle konusu tasarımı için Hyundai‘nin Vision T Concept adındaki aracından etkilendiklerini söylüyor. Casus görüntülerdeki prototipleri de hesaba katacak olursak başlangıç ​​aşaması farların tasarımı kim stil muhtemelen. Fakat geri farların tasarımı ancak bir sır olsa da, geri farları birleştiren LED çubuğu görmemiz uzun bir ihtimale kurucu.

Vision T Concept

Elektrik motoru seçenekleri olarak 1.6 T-GDI ve ayrıca 1.6 GDI benzinli ünitelerin ve, 1.6 ve ayrıca 2.0 CRDi dizel motorların gelmesi bekleniyor. Aynı şekilde son zamanlarda Tuscon’da 2 çeker ve ayrıca 4 çeker seçeneklerinin de bulunacağı söyleniyor.

NOT: Haber içeriğinde olanaklar yerleşim bölgesi tasarımlar Kolesa’ya ait özel bir oluştur fikri olup, Hyundai aracılığıyla yetkililer bir bağlantısı bulunmamaktadır.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2021 Hyundai Tuscon böyle görünebilir! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply