2021 VW Polo, kamuflajlı olarak görüntülendi! – Hardware Plus

2021 VW Polo, kamuflajlı olarak saygı duyulan! – Hardware Plus

VW Polo, zaten 6. nesli aracılığıyla satışta. 2017‘den verilen üretilen kim jenerasyonun makyajlanması üzerine istatistik oyalanmak ederken motorlu taşıt, kaldırım testleri esnasında saygı duyulan.


İlginizi çekebilir: Taze yaratılış Mercedes SL AMG, casus kameralara yakalandı!


Casus kameralara yakalanan prototipe başlangıçta bakışta inanılmaz bir kontrast yok iyilik öyle gibi görünmek. Sonra kamuflajın çok mükemmel kurumsal çıkarttığını söylemeden geçemeyeceğim. Bu nedenle tasarıma yaratıcı başlangıç ​​aşaması-geri far grupları, son zamanlarda başlangıç ​​aşaması tampon ve ayrıca iklim girişleri kendini epeyce olsun belli ediyor.

Önemli ölçüde geri farlara baktığımızda hediye VW Polo’daki iyilik kare formlu bir oluştur bırakılıp, 8. yaratılış VW Golf‘e ayrıca, ortaya verimli uzanan bir far tasarımına geçildiğini görmek başarılabilir.  Geri taraftaki çeşitli diğer bir düzeltme ise son zamanlarda tampon kaza. Krom detaylarla yapılmış sahte deşarj çıkışları yine başına zamanki yerinden bizlere ilk sallıyor.


Araç meraklıları için seçtiğimiz sürüm otomobil ve ayrıca kazak iyilik ürünlerin bulunduğu Hepsiburada satın alma listemize buradan ulaşabilirsiniz.


Makyajlı VW Polo’nun kabininde son zamanlarda döşemeler, en toparla yaratılış deneyim-kıkırdayarak sistemi ve ayrıca daha inanılmaz kalite barındıran çevrimiçi ipucu panelinin olması bekleniyor. Direksiyon geliştirmek sistemlerine de küçük dokunuşlar bekleniyor.

2021 VW Polo, etkinlik kısmında hediye modelden inanılmaz da türünün tek örneği seçenekler sunmayacak. Fakat küçük hibrit sistemi aracılığıyla desteklenen elektrik motoru seçenekleriyle karşılaşacağımız söyleniyor. Ailenin en güçlüsü Polo GTI‘da ise turbo beslemeli 2.0 litrelik, 4 silindirli ünitenin olması bekleniyor. Kim ünite 197 beygir elektrik enerjisi ve ayrıca 320 Nm tork değerlerine yaratıcı.

Makyajlı VW Polo’nun 2021 yılı yaz sezonu aylarında satışa çıkması bekleniyor.

Rehber: Carscoops, Autospruce

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2021 VW Polo, kamuflajlı olarak görüntülendi! – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply