2022 iPhone’larında 10x optik yakınlaştırma olabilir!

2022 iPhone’larında 10x optik yakınlaştırma muhtemelen!

Apple, 2022 iPhone’larında telefonun kalınlığını ya da elektronik kamera çıkıntısının boyutunu artırmadan 10 kata {kadar} optik yakınlaştırmayı sağlayabilen periskop lenslerini kullanmaya çalışıyor.


İlginizi çekebilir: Shazam aracılığıyla tamamen ücretsiz Apple Music kullanın!

2022 iPhone’ların, 10x optik yakınlaştırma sağlayabilir

Apple analisti Ming-Chi Kuo, başlangıçta olarak başarıyla geçti Yaz ayları teklif zinciri planlarını gördü yanı sıra kim teknolojinin 2022 iPhone’larında kullanılacağını spekülasyon etti.

Kuo, Apple’ın iPhone elektronik kamera tedarikleri için olan planlarının ayrıntılarını verdi yanı sıra Semco aracılığıyla Sunny Optical’ın (özellikle “en mükemmel” Koreli yanı sıra Çinli mercek tedarikçileri) kim on yıl iPhone teklif zincirine katılacağını söyledi. Kim tahminlere bağlı olarak Apple, Samsung iyilik şirketlerin titan yakınlaştırma yetenekleri boyunca çok kendi ”10x yakınlaştırma” özelliğini eklemek istiyor iyilik öyle gibi görünmek.

Ünlü kişilik analiste bağlı olarak 2022’de iPhone’ları, Semco vasıtasıyla üretilen periskop telefoto lenslere yaratıcı kesinlikle olacak. Apple analisti Ming-Chi Kuo iyilik bazı profesyonellerinin spekülasyon ettiği bir kalite olarak kayıtlara başarıyla geçti kim yakınlaştırma özelliği Apple’a fayda kazandırabilir. iPhone 12 tanıtılmadan daha önce ortaya çıkan özelliklerde tesis almadığı görülen yakınlaştırma yeteneğinin, iPhone 13’te ya da iPhone 14’te karşımıza çıkması bekleniyor.

Digitimes, Apple’ın başarılı cihazlarının elektronik kamera kurulumunu iyileştirmek istediğini yanı sıra bunu yürütmek istediği yöntemin telefonlarının yakınlaştırma yeteneklerini oluşturmak olduğunu bildirdi.

Iddiaya göre Apple, kim işlevi çok kendi her geliştirmek yerine, bunu gerçeğe tamamen dönüştürmek için Güneye doğru Koreli şirketlerle işbirliği yapmayı düşünüyor. Şu ne zaman için kesinlikle hiçbir şey sonuçlandırılmamış olmasına ne olursa olsun, Apple’ın bir Samsung periskop mercek kullanma ihtimali bulunuyor.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2022 iPhone’larında 10x optik yakınlaştırma olabilir!

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply