2022 Subaru BRZ’nin tasarımı sızdı! – Hardware Plus

2022 Subaru BRZ’nin tasarımı sızdı! – Hardware Plus

Taze Subaru BRZ‘nin prototiplerinden bir birey, Subiefest‘te görücüye sonuç. Japon yapımcı sıkı ufak bir kesit ilgili estetik paylaşmıştı. Fakat etkinliğe katılanlar, prototipe ait kişiye özel çektikleri fotoğrafları da kültürel medyada paylaşınca araçla sinir bir tane daha detaylar da ortaya sonuç.


İlginizi çekebilir: 2021 Hyundai i20 N-Line tanıtıldı!


Görüntüler şaşırtıcı bir şekilde açıkla içermiyor fakat 2022 Subaru BRZ’nin gerçekten değişmiş bir tasarımla karşımıza çıkacağını söylemek uygulanabilir. Başlangıç ​​aşaması kısmın özellikle ufak bir kısmı görülebilse de aracın son zamanlarda far grupları ve ayrıca kenar havalandırmaları kendini nispeten olsun belli ediyor.

Mevcut modelde bulunmayan başlangıç ​​aşaması çamurluk havalandırmaları ve ayrıca daha eğimli başlangıç ​​aşaması cam seç detaylar aracın duruşunu değiştirmede kapsamlı sorumluluk oynayacak seç görünür. Aracın arkasına baktığımızda ise daha pürüzsüz hatlı geri farlar ve ayrıca bagajla bütünleşik bir lip spoyler kuruluş alıyor. Vaktinden önce ortak casus fotoğraflarda, daha sportif bir geri tampon ve ayrıca çift deşarj çıkışını da görebiliyorduk. Tabi haberimizin konusu olan son zamanlarda fotoğraflarda kim ayrıntıları maalesef göremiyoruz.

Taze BRZ’nin etkinlik detayları

Aracın 217 beygir elektrik ve ayrıca 240 Nm tork değerlerine kurucu, 2.4 litre hacmindeki 4 silindirli atmosferik bir ünite kullanacağı söyleniyor. Mevcut BRZ’nin 2.0 litrelik, 205 beygir elektrik ve ayrıca 212 Nm tork değerlerine kurucu bir motora kurucu olduğunu düşünürsek minik bir bina ve inşaat seç duruyor. Fakat aracın performansına motive etmek eden unsurların özellikle beygir ve ayrıca tork olmadığını da unutmamak lazım. Benzer şekilde BRZ’nin namı uzun etkinlik aracılığıyla kesinlikle değil, uzun direksiyon yeteneğiyle anılıyor.

2022 Subaru BRZ’nin, kim sonbaharda piyasaya çıkması bekleniyor.

Genel bakış: Carscoops

 

 

 

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: 2022 Subaru BRZ’nin tasarımı sızdı! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply