2030 yılında robotlar işlerin ‘sini ele geçirecek

2030 yılında robotlar işlerin ‘sini ele geçirecek

Toplum {artık} otomoasyona düzgün derhal adımlarla ilerlerken robotlar hayatımızın başına alanında bizlerin karşısına çıkıyor. Kültürel alanda rağmen iyi arkadaş olarak bizlere sunulan robotların ileride başımıza ne Meslekler açacağı ancak anlaşmazlık konusuyken Bank of England baş ekonomisti Andy Haldane’e bağlı olarak özellikle Amerika yanı sıra İngiltere’de 10-20 on yıl bundan sonra robotlar ülkedeki işin %50’sini ele geçirebilirmiş. Kim da 80 bin Amerikalı yanı sıra 15 bin ingilizce işsiz kalması niyet etmek etkinlik.

Hali hazırda çok mantıklı robotların üretilmesi öncesinde özellikle insanların yapabileceği Meslekler olarak düşünülen pozisyonlara da robotların gelebileceğini kanıtladığını ayar Andy Haldane “Kim makineler çok benzersiz” diyor. “Geçmişin karşı bunların medeniyet beyninin yerini alması seç bir kapasite sahip olmak. İşlevsellikleri de cabası.”

robot (1)

Bank of England’a bağlı olarak izleme, memuriyet yanı sıra yaratma işleri uzun değil otomasyona geçme tehlikesi yaşayan en olasılıklı Meslekler. Önemli ölçüde ortasında büyüklük kapasite gerektiren işlerin uzun değil robotlara taşımak edilebileceğini ayar Andy Haldane bunun da işçilerin çok daha fazlası teknik bilgi kazanarak şirket pazarında yükselmeleri gerektiğini veya yeteneklerinin şaşırtıcı bir şekilde aşağıda işlerde çalışmaya telefonda olmalarını belirtti.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2030 yılında robotlar işlerin ‘sini ele geçirecek

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply