22 Hindistan bankası kripto bankacılık hizmetlerine başlayacak

22 Hindistan bankası kripto bankacılık hizmetlerine başlayacak

Hindistan ‘da faaliyette bulundu bir bankacılık şirketi, müşterilerine kelimenin tam anlamıyla bankacılık şirketi şubelerinde kripto bankacılık hizmetleri de sunmaya organize etmek.(*22*)

Müşteriler kim hizmeti veren şubelerde Hint rupileri aracılığıyla Bitcoin yanı sıra çeşitli diğer çeşitli kripto finansal birimini satın alabilecek, kripto cüzdanları aracılığıyla indirim oranı hesapları açabilecek, kripto birimler aracılığıyla kredi notu alabilecek yanı sıra bunlar iyilik kelimenin tam anlamıyla bankacılık hizmetlerinde aldıkları daha pek son derece hizmeti alabilecekler.(*22*)

Kelimenin tam anlamıyla bankacılık şirketi şubelerinde kripto bankacılığı

Hindistan’da {artık} kelimenin tam anlamıyla bankacılık şirketi şubelerinde kripto bankacılık hizmetleri de müşterilere sunulacak. Bunun nedeni Cashaa‘nın Hindistanda’ki büyüyen planının parçası olarak işbirliği kurmuş olduğu bir kripto bankacılık sistem The United Multistate Credit Co. Operative Society.(*22*)

(*22*)

Pazartesi günü duyurulan işbirliği sonrası United Multistate Credit Co. Operative Society’nin Her şey hesaba katılırsa Müdürü Dinesh Kukreja’nın, 2 hizmet sağlayıcı arasındaki iş arkadaşı girişimin Baş yönetici’su olacağı öğrenildi.(*22*)

Duyurunun bazı ayrıntıları şöyle:(*22*)

“Unicas adlı iş arkadaşı iş, kelimenin tam anlamıyla şubeler yanı sıra operasyonlarla dünyanın aslen kripto dostu ödünç verme kurumunu kuracak.
Kim iş insanların tipik bankacılık hizmetlerinin ve ayrıca hem dijital hem de Kuzeyinde Hindistanda’ki 22 kelimenin tam anlamıyla şubesi ile kripto bankacılık hizmetlerine erişmesini sağlayacak.”(*22*)

Bir Cashaa sözcüsü şunları söyledi:(*22*)

“Zaten kesinlikle 22 uzuv sahip olmak yanı sıra Unicas operasyonları Varyasyon ayında başlayacak. Ilk fonlar olarak ya da Hindistan rupisi cinsinden profil bakiyesi aracılığıyla BTC, CAS, ETH, BNB, LTC, BCH, EOS yanı sıra XRP satın topla yanı sıra stok uygulanabilir gidiyor.”(*22*)

İlginizi çekebilir: Visa’nın yaşlı yöneticisi Latin Amerika pazarını kılavuz için Crypto.com’a katıldı(*22*)

Kelimenin tam anlamıyla şubelerdeki kripto salonları

United’ın kolay erişilebilir şubelerinin Crypto Lounges olarak dönüştürülüp modernize edileceği dile getirildi. Üyeler kim şubelerden her türlü birine girebilecek yanı sıra çeşitli diğer bankacılık hizmetlerinin yakın kripto finansal birimleri çevresinde uzmanlık alabilecek.(*22*)

Cashaa sözcüsü benzer şekilde şunları da ekledi:(*22*)

“Müşterileri kripto salonlarında harcama fırsatları, Bitcoin yanı sıra çeşitli diğer kriptoların faydaları, kriptoyu tam olarak nasıl kullanacakları yanı sıra saklayacakları konusunda eğiteceğiz.”(*22*)

Kukreja’da şunları söyledi:(*22*)

“Bina olan teknolojilere entegremizi artırarak, Hindistan’da binlerce deneyimli uzman kullanım etmeyi yanı sıra 2021 yılına {kadar} 100’den fazla kelimenin tam anlamıyla şubeye aniden erişmeyi hedefliyoruz.”(*22*)

Hindistan’ın yer değiştirme attığı kelimenin tam anlamıyla kripto bankacılığı hizmetleri aracılığıyla hep birlikte dünyanın pek son derece yerinde kim hizmetlere adımın atılmaya başlanacağını söylemek uygunsuz olmaz. Kripto sektörü kendini aniden benimsetmeye işlem.(*22*)

Bunlar da ilginizi çekebilir(*22*)

İzliyorsun: 22 Hindistan bankası kripto bankacılık hizmetlerine başlayacak

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply