250 bin kişi, Dünya Kupası’nı Turkcell TV+ ve GollerCepte ile izledi – Hardware Plus

250 bin ikamet, Dünya Kupası’nı Turkcell TV+ ve GollerCepte ile izledi – Hardware Plus

Turkcell’liler, Dünya Kupası heyecanını 12 Haziran-13 Temmuz tarihleri ortasında Turkcell TV+ ve GollerCepte ile istedikleri yerden uyumlu etti. Turkcell’lilerin en son derece izlediği niyet Arjantin’in yanlış anlama ismi Lionel Messi’nin İran’a sonuçlandırmak dakikada attığı niyet olurken, voleybol tarihine geçmek Almanya-Brezilya müsabakası da en fazla izlenen tanışmak olarak aslen sırayı aldı. Komplikasyon ile stresli sıkmak bültenini aşağıdan okuyabilirsiniz.

“Kupanın cep telefonu reytingi: 250 bin ikamet, Dünya Kupası’nı Turkcell TV+ ve GollerCepte ile izledi

Turkcell’liler, Dünya Kupası’nın bütün heyecanını bir ay sırasında istedikleri yerden uyumlu etme şansını yakaladı. Dünya Kupası süresince kullanıcılar, Brezilya’da oynanan maçları Turkcell TV+ ve GollerCepte uygulamaları ile izledi. Kupa sırasında Turkcell TV’de maçların yayıncısı TRT’nin izlenme süresi bir geçmiş aya bağlı olarak 2 katına yükseldi.

Kupa’nın efsanesi Arjantin Milli Takımı’nın golcüsü Lionel Messi, Turkcell GollerCepte uygulamasında en skorer etiket oldu.

Turkcell TV’de en son derece reytingi Almanya’nın, Brezilya’yı 7-1’le geçtiği tanınmış yüzleşme aldı. Aynı şekilde 12 Haziran – 13 Temmuz tarihleri ortasında Turkcell TV+ üzerinden cep telefonu ağ tüketimi ise bir geçmiş ayın tamamen aynı dönemine bağlı olarak %81 oranında arttı.

Cepte niyet kralı Messi

Turkcell’liler, GollerCepte Dünya Kupası uygulaması ile de kaçırdıkları maçların özetlerine ve gollerine açıkça ulaştı. Kararlı 250 bin ikamet, Kupa sırasında atılan golleri toplamda 1 bin kez cepten izledi. GollerCepte üzerinden golleri en son derece seyredilen ülkeler ise Brezilya, Arjantin ve Hollanda oldu.

Kupa’nın efsanesi Arjantin Milli Takımı’nın golcüsü Lionel Messi, Turkcell GollerCepte uygulamasında en skorer etiket oldu. Messi’nin İran’a attığı niyet, GollerCepte uygulamasında en son derece izlenen niyet oldu.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 250 bin kişi, Dünya Kupası’nı Turkcell TV+ ve GollerCepte ile izledi – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply