30 TL’ye hoparlör Urban Sound incelemesi (VİDEO)

30 TL’ye hoparlör Urban Sound incelemesi (VİDEO)

Ucuzcu Enginar serisimizin kim bölümünde Migros yanı sıra Kipa‘da 9 kolayca tarihine {kadar} 30 TL‘ye satılan Urban Sound Bluetooth hoparlörü inceliyoruz.

Urban Sound incelemesi

Çok kompakt yanı sıra basit taşınabilir bir hoparlör olan modelin daha koyu, Çevre dostu yanı sıra pembe aslında olmak üzere 3 benzersiz gölge seçeneği kuruluş alıyor. Ürünün ileri modlar arası değiştir gerçekleştirmek, seslendirmek geçiş yanı sıra ses-açma kapama için kelimenin tam anlamıyla tuşlar kuruluş alıyor. Benzer şekilde geri bölümde microSD hafıza kartı girişiyle beraber cihazı suçlamak edebilmek için mini USB yanı sıra PC üzerinden seslendirmek dinleyebilmek hesap Sınıflandırma-A USB bağlantısı da kuruluş alıyor.Gürültü kalitesi ise tabii ki en uygun büyüklük bluetooth hoparlörlere bağlı olarak vasat olsa da, cihazın 30 TL’lik fiyatını düşündüğümüzde yardımcı diyebiliriz. Aynı zamanda SD hafıza kartı üzerinden seslendirmek dinlerkenki vokal performansı, Bluetooth’a bağlı olarak daha yardımcı. Nihayet cihazın 3-4 saatlik bir elektrik pili ömrü sunduğunu da belirtelim.

Yarışmaya git için ne yapmalısınız?

Sürekli olduğu iyilik kim ürünü de sizlerden bir kişiye mevcut edeceğiz. Yarışmaya git için: https://gleam.io/FfEiM/urban-sound-hediye-ediyoruz 

Bir eski Pirhanha Bluetooth Hoparlörün kazananı Gökay AKINCI oldu.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 30 TL’ye hoparlör Urban Sound incelemesi (VİDEO)

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply