350 saat pil ömürlü Razer Atheris satışa sunuldu – Hardware Plus

350 saat pil ömürlü Razer Atheris satışa sunuldu – Hardware Plus

Oyuncuların Uluslararası alanda lider lifestyle markası olan Razer, dünyanın en yüksek pil ömrüne kurucu olan yanı sıra takılma yaşatmayan kablosuz bağlantıya kurucu yıldızcık aksesuarı seviyesindeki performansı1 aracılığıyla bakış dolduran taze kablosuz notebook faresi Razer Atheris’i duyurdu.

Cep telefonu analiz yanı sıra oyunculuk için ısmarlama olarak tasarlanan Razer Atheris, özel bir çift AA pil aracılığıyla kesintisizi 350 saatlik bir verimlilik sunarken en güçlü lig anlarında ya da yüksek süreli toplantılarda sizlere elektrik gücü sağlıyor.

Razer’ın tescilli kablosuz Adaptive Frequency Technology (AFT) Böylece Esnek Düzenlilik Teknolojisi aracılığıyla donatılmış Razer Atheris, endüstri lideri transmisyon özelliği aracılığıyla en saygın yanı sıra stabil karşılık kalitesini sizlere sunuyor. Razer Atheris’teki AFT özelliğini Bilgisayar faresi içine velayet bölmesi bulundu USB dongle aracılığıyla proaktif olarak edebildiğiniz tercih USB bağlantısı olmayan cihazlarla da farenizi Bluetooth LE bağlantısı aracılığıyla kullanabilirsiniz.

7200 DPI’lık optik sensörü bulundu Razer Atheris kim sayede birkaç uzun çözünürlüklü monitörler orta harika bir şekilde bir değiştir sağlayarak lig ya da girişim konusunda da rakiplerinize e karşı sizlere önemli fayda sunuyor. Usta yanı sıra kompakt geliştirmek aracılığıyla de sayesinde Razer Atheris hem özgürlük ilk hem de sol ilk kullanan kullanıcılar için faydalı.

“Kullanıcılar ister lig ister girişim aracılığıyla alakalı olsun, karşılaştıkları başına durumda ellerinden gelenin en iyisini yapabilsinler diye Razer Atheris’i En büyük cep telefonu etkinlik faresi olarak tasarladık” diyen Razer kurucularından yanı sıra hepsi birden firmanın Baş yönetici’su Min-Liang Tan “Razer Atheris eşi benzeri olmayan güvenilirliği aracılığıyla verimlilik alanında rakiplerini geride bırakıyor” sözleri aracılığıyla Atheris’e olan güvenini belirtti.

Aslında RazerStore.com’da satışta olan Razer Atheris, dörtte bir çeyrekte bütün dünyada satışa sunulacak.

 

Öğe mekanik:

 • iki AA pil aracılığıyla 350 saat kesintisiz kullanmak (Bluetooth modunda)
 • 7,200 DPI optik algılama birimi
 • Çift karşılık:
  • Dahili Bluetooth (BLE
  • Esnek Düzenlilik Yenilik oluşan 2.4 GHz karşılık
 • Başına 2 ele de gözlemlemek ergonomik geliştirmek
 • Kompakt yanı sıra cep telefonu kullanımı mevcut (Farenin içine saklanarak hatta daha fazla bir yönetim kutusu gerektirmeyen Dongle)
 • 5 adet özel olarak olarak programlanabilir Hyperresponse tuş
 • Kararlı boyutlar: 99.7 mm (Boyut) X 62.8 mm (Genişlik) X 34.1 mm (Zirve)
 • Kararlı vücut ağırlığı: 66 g (Piller olmadan ki vücut ağırlığı)

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 350 saat pil ömürlü Razer Atheris satışa sunuldu – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply