3D bilardo oyunu Pool Elite, Android tabletlere geldi – Hardware Plus

3D bilardo oyunu Pool Elite, Android tabletlere geldi – Hardware Plus

Elite Game Studio vasıtasıyla geliştirilen kültürel yapım Pool Elite, Facebook’taki aslen ve ayrıca sıradışı en mantıklı 3D bilardo oyunu olma özelliğine yaratıcı. Geçtiğimiz sene içerisinde galip bilardocu Semih Saygıner’in de desteğini alarak Facebook’ta egzersiz yapmak oyunları kategorisinde aslen 4’e ata Pool Elite, cep telefonu dünyaya Android tabletler aracılığıyla hareket attı.

pool-elite-tablet

Oyunun Android ek versiyonunda da, Facebook versiyonunda olduğu iyilik Amerikan, 3 Küre, 3 Mühür, Snooker ve ayrıca 9 Küre lig modları, bilardo lig kurallarına avantajlı bir stil dürüst gerçek oyuncularla oynanabiliyor. Özel ülkelerden oyuncuların uğraşmak ettiği haftalık oyun sisteminde bilardo severler, lig tercihlerine bağlı olarak türünün tek örneği istekalar ve ayrıca aksesuarları aracılığıyla performanslarını da arttırabiliyor.

Pool ELite

Insan Şampiyonu Semih Saygıner ‘in katkılarıyla geliştirilen oyunun bilardo fiziğinin ve ayrıca 3 boyutlu görüntü kalitesinin mobilde de özdeş gerçekçilikte çalışması sağlandı. Şu anda de bir çeşitli diğer toplum şampiyonu Mika “Iceman” Immonen aracılığıyla anlaşmaya varan Pool Elite,  “Şampiyonların Oyunu” iddiasına yaratıcı çıkıyor.

Pool Elite’in Android ek versiyonu şimdilik kesinlikle tabletlerden Google Play aracılığıyla tamamen ücretsiz olarak indirilebilir.

Google Play linki: play.google.com/store/apps/details?id=com.EliteGameStudio.PoolElite

Facebook lig linki: apps.facebook.com/poolelite
Facebook iç sayfası: facebook.com/poolelite
Facebook Tavuk iç sayfası: facebook.com/pooleliteturkiye
Promosyon videosu: youtube.com/watch?v=mOG3c6ofpHI
 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 3D bilardo oyunu Pool Elite, Android tabletlere geldi – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply