4.5G Bir Yıl İçinde Hayatımızda Neleri Değiştirdi?

4.5G Bir Yıl İçinde Hayatımızda Neleri Değiştirdi?

LTE – Advanced, ülkemizde daha detaylı anlaşıldı adıyla 4.5G açıkça bir yıldır hayatımızda. dokunma hızımız ve ayrıca kalitemiz kim bir yılda sadece nasıl arttı, neleri çok daha fazlası kullanmaya başladık? Hepsini sizin için derledik.

Ülkemizde sonuçlandırmak bir yılda yaşanan teknik değişim sonuçlandırmak yıllardaki en kapsamlı atılımın sonucu olarak karşımıza çıkıyor. LTE – Advanced, bu nedenle ülkemizdeki ismiyle 4.5G cep telefonu ile iletişime geçin şebekesinin devreye girmesi üzerinden başarıyla geçti bir yılda teknik alışkanlıklarımız istisnai olarak hemen moda trendi değişti. Istatistik iletişim hızlarının artması sıkı kim işin bir ayağı. Tespit edilemez tarafta yaşanan teknik ilerlemeler ise istisnai olarak çok daha fazlası alanda hayatımızı bize ayrım ettirmeden kolaylaştırıyor.

4.5G’nin en istisnai olarak etkilediği hinterlandı olan çalışmalar hızı artışı, son zamanlarda uygulanabilir olmayan sayısız hizmetin bu gece sahip olmak olmasını sağladı. Uzun çalışmalar hızı gerektiren online TV kontrol, görüntülü görüşme ve ayrıca cep telefonu cihazlardan çevrimiçi video yayını iyilik özelliklerin yaygınlaşmasını sağlayan 4.5G, sıkı ,bir sene içine HD kalitede TELEVİZYON yayınlarına erişmemizi ve ayrıca uzun çözünürlüklü oluşum yerinden sevdiklerimize ya da takipçilerimize kurulum yapabilmemizi uygulanabilir hale getirdi.

Istatistik kullanımı konusunda kırsal ortalamamı 3G zamanındaki aylık 1,6 GB ortalamadan 4,5G teknolojisinde aylık 5 GB seviyesine {kadar} ulaştı. Kim esnada çalışmalar kullanımının artmış olmasına ne olursa olsun faturalara yansıması tamamen aynı seviye olmadı. Bunun en kapsamlı sebebi çalışmalar kullanmak tarifelerinin de teknolojinin getirdiği çağa güvenli artmış olması. Ayrıca Turkcell kullanıcıları, SpeedTest’in hizmetinin sağlayıcısı Ookla vasıtasıyla Şubat 2017’de yayınlanan rapora bağlı olarak dünyadan istisnai olarak çok daha hızlı LTE – Advanced iletişim teknolojisini kullanırken dünyanın önde itibaren operatörlerden daha azaltılmış bir tazminat de ödemişler. Kim ülkeler ile çevrili Almanya, Amerika Birleşik Devletleri,Fransa, İngiltere, İspanya ve ayrıca İtalya sahip olmak.

Sesin yerini görüntü alıyor

3G aracılığıyla itibaren görüntülü görüşme teknolojisi yerini uygulamalara bıraktı. Bu akşam WhatsApp ve ayrıca kültürel rakibi BiP başta aslında olmak üzere sayısız beste ve ayrıca sesli ile iletişime geçin yazılımı aynı anda görüntülü iletişimin kapılarını kullanıcılara açmış durumda. Ayrıca BiP kullanıcılarına baktığımızda görüntülü konuşmanın sesli konuşmayı geçtiğini görüyoruz.

Kaynak bugüne {kadar} bekledik? Verilen 3G hızlı herkesin telefonu görüntülü konuşmak standardını desteklemiyordu ve ayrıca ikilem çıkıyordu. En nihayetinde geliştirme firmaları doğan ağ teknolojisini pratik telefonlarla kesiştiği yerde katı yazılımlarla karşımıza sonuç. Seksi ürkütücü toplum olduğumuz için birbirimizin yüzünü görmek de hoşumuza gitti herhalde. En nihayetinde 4.5G aracılığıyla akıcı, berrak bir gürültü eşliğinde uzun kaliteli görüntülü görüşme yapmayı halkımız istisnai olarak sevdi.

4.5g volte

Görüntülü görüşme {kadar} sarhoş alışkanlıklarımızı değiştiren bir çeşitli diğer görüntülü ile iletişime geçin aracı da cep telefonu televizyonun oldu. Ülkemizde seçenek veren sayısız çevrimiçi video servisinin ve Turkcell TV+ iyilik hizmetler herkesin başına yerden TELEVİZYON izlemesine, premium içeriklerim aktarıldığı taze mecraların ortaya çıkmasına da başlangıç ​​aşaması ayak parmağı oldu. Bunun yakın 3G devriyle kıyaslandığında TELEVİZYON yolculuk alışkanlıklarımız da mobile iyiden iyiye taşınmış oldu. Rakam teklif gerekirse cepten TELEVİZYON kontrol sürelerimiz 6 kırışık artmış durumda.

Uzun kaliteli gürültü dönemli

Ülkemizdeki LTE – Advanced ağı sayesinde kullanıcılar olağan sesli görüşmelerini rağmen uzun kalitede yapabiliyorlar; uçaktaki WiFi üzerinden rağmen çok kendi telefon numaralarıyla arayan yapabiliyorlar.

Kim 2 geliştirme 4.5G aracılığıyla hayatımıza giren VoLTE ve ayrıca VoWiFi teknolojileri. Kim 2 teknolojinin bir arada anılmasının sebebi 4.5G’nin getirdiği taze 2 özelliği kapsaması ve ayrıca gürültü iletişimini daha kaliteli ve ayrıca mevcut hale getirmesi. Kelimenin tam anlamıyla 2 özel şeyden bahsediyoruz.

VoLTE teknolojisi, çeşitli diğer adıyla HD gürültü hizmeti, sesli iletişim geldiğinde telefonunuzun 3G’ye geçmeden sesli 4.5G üzerinden uzun kaliteli olarak aktarmasını sağlayan bir geliştirme. Kim sayede 4.5G sıkı çalışmalar hızlarını kesinlikle değil gürültü iletim kalitesini de artırdı.

4.5g vowifi

Diyelim ki uçaktasınız ve ayrıca sıkı kablosuz Dünya çapında Ağ bağlantısı sahip olmak. VoWiFi imdadınıza yetişiyor. Sanki telefonunuz şebekeye bağlıymış iyilik dünyanın neresinde olursanız olun telefonunuzdan herkesi arayabilir ve ayrıca aranabilirsiniz. 4.5G’nin muazzam 2 teknik kazanımlarından 2 tanesi de kim bahsettiğimiz VoLTE ve ayrıca VoWiFi teknolojileri oldu.

Bulut teknolojileri yükselişte

4.5G’nin hızı ve ayrıca iyileşen cevap vermek süresi sayesinde daha vaktinden önce uygulanabilir olmayan etkinlik seviyeleri uygulanabilir hale geldi. Yaygın olarak sıkı hızdan bahsediliyor olsa da merkez ofis kanal arası vardiya sürelerinin düşmesi kesintisiz ile iletişime geçin ve ayrıca performanslı çalışmalar bağlantılarını uygulanabilir hale getiriyor.

Bulut teknolojileri ve ayrıca ağ temelli hizmetler de taze yaratılış ile iletişime geçin teknolojilerinin faydalandığı bir çeşitli diğer hinterlandı. Ihtiyatlı cihazlarının bütün verilerini bulut ileri depolamaya yarayan sistemler çalışmalar kayıplarını engelliyor ve ayrıca bütün kullanıcılara başına yerden ve ayrıca başına cihazdan erişilebilecek dikkatle bir hinterlandı sağlıyor. 4.5G aracılığıyla yükleme hızlarının kararlı 10 kata {kadar} artmış olması da sonra muazzam bir taraftar olarak karşımıza çıkıyor.

Kültürel merkez ofis terminal sınav gerçekleştirdi

Ülkemizin geliştirme konusunda önceden düzgün kapsamlı adımlar attığını görmek hoşnutluk verici. Kim hoşnutluk kaynaklarından bir tanesi de kültürel gelişme 4.5G merkez ofis istasyonun aslen testinin gerçekleşmesi oldu.

4.5g turkcell ulak yerli baz istasyon

Tavuk’nin kültürel merkez ofis istasyonu projesi ULAK’a aslen adımlarından kim yana geliştirmek veren Turkcell vasıtasıyla yapılan değerlendirme, İstanbul’da keşfedildi Turkcell Küçükyalı Plaza aracılığıyla Erzincan modern çekirdek ile çevrili BiP uygulaması üzerinden yapılan görüntülü görüşmeyle gerçekleştirildi. ASELSAN, Netaş ve ayrıca Argela aracılığıyla birbirleriyle geliştirilen ve ayrıca LTE – Advanced teknolojisini destekleyen kültürel merkez ofis terminal, Turkcell vasıtasıyla 1.200 kol saati sırasında değerlendirme edildi.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 4.5G Bir Yıl İçinde Hayatımızda Neleri Değiştirdi?

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply