4. nesil iPad – Hardware Plus

4. nesil iPad – Hardware Plus

3. nesil iPad’i yenileyen Apple, son derece da fazla son zamanlarda kalite eklememesine bile uzun performansı aracılığıyla geliştirme meraklılarını cezbediyor.

Ek piyasasın devasa bir bölümünü elinde bulunduran Apple, iPad ürünleriyle meraklıların ilgisini çekiyor. iPhone 5 lansmanında sakin sedasız hızlı tanıtılan 4. nesil iPad de yaratıcılık getirmeyen fakat hali hazırda verimli olan bir konsepti geliştiren tipik bir makine.

9.7 inçlik bir ekrana yaratıcı olan makine, daha son derece uzun verimlilik sonuç kullanıcılara hitap ediyor. iPad 3’ten sanatsal yanı sıra kalite olarak nedeyse hiçbir farkı bulunmayan iPad 4’te, Apple’ın son zamanlarda çift taraflı takılabilen Lightning Connector etkileşim noktasını kullanılıyor.

Ürünün IPS tahta ekranı, 2048 x 1536 piksel yerleşim aracılığıyla ilginç bir görüntü kalitesi sağlıyor. Retina Display ekranı, pikselleri görmenizi hemen hemen imkânsız hale getiriyor. Apple’ın iPhone 5’te kullandığı işlemcinin yükseltilmiş modelini kullanan 5. nesil iPad, verimlilik konusunda mevcut bütün tabletlerin önüne acı.

iPad’in en son derece öne çıkan yönü ise, iOS App Store’daki davranış zenginliği. Android tarafındaki tabletlere bağlı olarak davranış lot nispeten zayıfken, iPad kim konuda son derece ayrıcalıklı. iPhone’da katip pek son derece uygulamayı, iPad’de de kiralama uygulanabilir.

Bu nedenle; Apple’ın hali hazırda verimli olan iPad 3’ün üzerine özellikle verimlilik eklemesi, iPad 4 için pratik bir reklam hamlesi.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 4. nesil iPad – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply