4. nesil Watch bize neler sunuyor?

4. nesil Watch bize neler sunuyor?

Geçen gün yayınladığımız haberde Apple’ın yıldız analistinin son zamanlarda Apple cihazları çevresinde yayınladığı notları paylaşmıştık. O notlara tam burada verdiğimiz linkten ulaşmanız başarılabilir. Peki bu akşam yapılan performans sonrası, tamamlayınız dikkate alın gerekirse Apple Watch’ın 4. nesli bizlere neler vadediyor?


İlginizi çekebilir :  Apple Analisti : USB-C’li iPad, Elektrokardiyografili Watch


Daha devasa gözünde canlandırmak, seramik ve ayrıca safir geri emlak

3 uzun yıllar sırasında Apple, Watch serisi için benzer tasarımı çok küçük haberler aracılığıyla sunuyordu. Bunu söyledikten sonra kim seferki ekipman özel özellikler ve ayrıca tasarlamak aracılığıyla tavsiye çekmeyi başardı.

Tasarlamak için söylenebilecek pek bir faktör yok. Aniden anında benzer tasarıma yaratıcı ekipman, {artık} daha devasa.  38 mm ve ayrıca 42 mm modelleri yerine {artık} 40 mm ve ayrıca 44 mm’lik modellerle büyüdüğünü de hissettiriyor dememiz başarılabilir. Tahmin edilen %35 ve ayrıca %32 geliştirme söyle konusu.

hwp

Son zamanlarda WatchOS, daha devasa ekrandan faydalanıyor. Özdeş ekranda {artık} hatta daha fazla bilgiyi görmek başarılabilir. Maalesef ancak “Tekrar tekrar Görüntü” özelliği (Always 10 Display) cihazda olanaklar almıyor. Kim bazı kişiler için ufak bir mutsuz yaratabilir.

Fakat bunun hariç gerçekten iyi (PL) haberlerimiz çoğunlukta. {Artık} araçlar seramik ve ayrıca safir geri emlak yapısı aracılığıyla olay. Series 3’de olduğu tercih özel LTE modellerinde de kesinlikle değil, hepsinde! Son zamanlarda Apple S4 Chipseti, çift çekirdekli 64 parça CPU aracılığıyla S3’e bağlı olarak sanal olarak Bir çift kırışık daha uzun verimlilik sunuyor.

hwpGeçen gün bahsettiğimiz ve ayrıca Instagram sayfamızda da paylaştığımız devasa sorun olan EKG Böylece Elektrokardiyografi konusuna geçelim. Saatte ihtiyatlı bir cihazda olması gereken bütün sensörler hali hazırda elde edilebilir. Bunu söyledikten sonra tam burada devasa olan bul, ruh Git hızlarını yönetim yetisini arttıran son zamanlarda EKG monitörü. Merkez Git hızı düzensizliklerini izlemeye yarayan kim son zamanlarda algılama birimi daha iyi verileri size sunmaya olanak sağlar. Amerika sağlık ve zindelik bakanlığına bağlantılı FDA sihirbaz kim durumu onayladı!

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 4. nesil Watch bize neler sunuyor?

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply