49 TL’ye 12.500 mAh kapasiteli powerbank (UCUZCU ENGİNAR)

49 TL’ye 12.500 mAh kapasiteli powerbank (UCUZCU ENGİNAR)

Ucuzcu Enginar‘ın taze bölümünde 27 Temmuz itibarıyla BİM mağazlarında satışa çıkacak 12.500 mAh Trust Powerbank‘i inceledik.12.500 mAh Trust Powerbank mekanik

Potansiyel uzun olduğundan, icat açısınıdan hem cesur hem de büyük ölçüde bir sürüm olduğunu belirtelim. Böylece cepte taşımaya pek müsait olmayan makine, omurga ya da sırt çantası kullananlar için pozitif.

Ileri bir tanesi 5V 1A, bir tanesi de 5V 2.4A aslında olmak üzere çift analiz sunan Powerbank stil, kim sayede hepsi birden 2 türünün tek örneği cihazı suçlamak edebilme imkânı sunuyor. Aynı şekilde 5V 2.4A analiz sayesinde, çok daha hızlı bir suçlamak imkânı elde edilebilir. Powerbank’in kendi başına ise kararlı 5 izle tercih bir sürede doğru suçlamak kaza.

İlginizi çekebilir: Xiaomi Powerbank incelemesi

Ürünün ileri elektrik pili miktarını görebileceğiniz LED aydınlatmalar aracılığıyla birbirleriyle bir fasulye de balıkçı bulunuyor. Enerji tuşuna yüksek bastığınızda kim feneri çalıştırabilmek başarılabilir.Dolayısıyla kapasitesine bağlı olarak avantajlı bir fiyatla karşımıza çıkan 12.500 mAh Trust Powerbank, önemli kapasiteli bir ürüne temel ihtiyaç duyan kişiler vasıtasıyla gerçekten istiyorum edilebilir.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 49 TL’ye 12.500 mAh kapasiteli powerbank (UCUZCU ENGİNAR)

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply