4G’li akıllı telefon Turkcell’den alınır

4G’li akıllı telefon Turkcell’den alınır

Özellikle Tavuk’nin kesinlikle değil dünyanın en şiddetli 4G altyapısını inşa etmek için çalışmalarına ısrar etmeye devam et eden Turkcell, son zamanlarda akıllı telefon kampanyasıyla Tavuk’yi 4G’ye hazırlıyor. Şebekesinde şimdiden 3 milyondan fazla 4G destekli üreticisi bulundu Turkcell, müşterilerinin çeyrek üretim kablosuz telefon teknolojisinden yararlanabilmesi için başlattığı girişim aracılığıyla başına bütçeye ideal 4G’li akıllı telefon seçeneği sunuyor. Proje kapsamında Turkcell Turbo T50, Sony Xperia E4g, Samsung Galaxy Grand Prime, LG G2, Samsung Galaxy A5, LG G3 ve ayrıca Samsung Galaxy A7 varyasyon akıllı telefonlara 350 TL’ye varan fiyat indirimi seçenekleriyle kurucu aslında olmak uygulanabilir.

Turkcell hızında 3 GB ağ

Turkcell aynı şekilde, 4G’li akıllı telefon kampanyası kapsamında sunulan modellerden birisini hinterlandı müşterilerine aslen 2 ay sırasında ayda 3 GB ağ sunuyor. Sony Xperia E4g’yi istiyorum edenlere ise aslen ay yasal aslında olmak üzere 1 GB ağ sunuluyor.

Turkcell ikamet faturalı satır sahipleri; Turkcell, Samsung, LG ve ayrıca Sony markalarının 7 özel modeline 36 aya varan tarifeye bir tane daha kurulum seçenekleriyle kurucu olabilecek. Yurtiçi satır yönetici Turkcell’liler ise 4G’li akıllı telefon kampanyasından 24 aya varan kurulum seçenekleri aracılığıyla yararlanabiliyorlar. Kampanyadan hoş geldiniz isteyenlerin en Yerel alan Turkcell dokunma Çekirdek’ne gitmeleri bol. Turkcell Yurtiçi Müşterileri ise TİM’lerin ve ayrıca Yurtiçi Adım Merkezleri ve ayrıca Turkcell Global Uzmanlık Aktivasyon Çekirdek ile da 4G’li akıllı telefon kampanyasından yararlanabilirler. Tamamlayınız Beceriler www.Turkcell.com.tr’de!

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 4G’li akıllı telefon Turkcell’den alınır

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply