5 AYLIK TIDAL HIFI ÜYELİĞİ 5 TL! – Hardware Plus

5 AYLIK TIDAL HIFI ÜYELİĞİ 5 TL! – Hardware Plus

4 aylık HiFi 1.99 TL organizasyon linki: https://classicultimaterock.to/2XOofVt
5 aylık HiFi 5 TL TL organizasyon linki: https://classicultimaterock.to/2rBtHzk

Geçtiğimiz günlerde paylaştığımız Tidal fırsatına ayrıca, son zamanlarda bir çaba yayınlandı. Kim çaba kapsamında, 5 TL’ye 5 aylık Hifi üyeliğine yaratıcı olabiliyorsunuz.

(*5*)Kampanyadan tam olarak nasıl faydalanacaksınız?

Videomuzda anlattığımız üzere, elde edilebilir link üzerinden üyeliğinizin tipine bağlı olarak Premium ya da Hifi seçeneğine tıklamanız gerekiyor. Ardından açılan pencerede “Facebook aracılığıyla giriş yolu yap” özelliğini kullanacağız. Aşağıda listelenmiş tavsiye etmeniz gereken sorun, Tidal hesabınızdaki e-mail adresiyle, Facebook hesabınızın e-mail adresinin tamamen aynı olması.

Ancak sebebini bilmediğimiz bir stil bazı insanlarda organizasyon genişleme sorunsuzca gerçekleşirken, bazı insanlarda “buna arzu edilen değilsiniz” uyarısı alınmakta. O nedenle herkesin deneyerek görmesinde avantaj sahip olmak.

Üyeliğinizi oluşturduktan ya da uzattıktan sonradan, masaüstü bilgisayarında tarayıcı üzerinden hesabınıza giriş yolu yaparak, aboneliğinizi sonlandır edebilirsiniz. Kim sayede 4 ay ya da 9 ay sonradan aboneliğiniz yenilenmez ve ayrıca sizden finansman çekilmez. Aboneliğinizi tonit sonlandır ettiğinizde, elde edilebilir haklarınıza bir nokta olmuyor.

İlginizi çekebilir: Netflix ucuz kayıt sistemi sunmaya organize etmek

Tidal nedir?

Spotify, Apple Music ya da YouTube Music tercih bir şarkılar servisi olan Tidal, rakiplerine oranla daha uzun kaliteli müzikler sunuyor olmasıyla sıyrılıyor. Servisi hem masaüstünde hem de Android ve ayrıca iOS uygulamasıyla kullanabiliyorsunuz. Tabii ki katılımcı olmadan daha önce Tidal kütüphanesine bak atmanızda avantaj sahip olmak. Beri platformun malzeme lot, ancak Spotify {kadar} önemli kesinlikle değil. Önemli ölçüde Türkçe müzikler dinliyorsanız.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 5 AYLIK TIDAL HIFI ÜYELİĞİ 5 TL! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply