5 Yılın Ardından Artık Twitter’ın da Instagram Hesabı Var

5 Yılın Ardından Artık Twitter’ın da Instagram Hesabı Var

Twitter kim tam hafta çerçeve aracılığıyla gergin kullanıcılarla paylaşmak üzere huzurlu sedasız bir Instagram hesabı açtı ve ayrıca kullanmaya başladı.

Twitter’ın Ekim ayında billboardlarda kullandığı bazı reklamların fotoğrafları Instagram hesabından paylaşıldı aynı şekilde Çarşamba günü de Oscar bonus teklifi törenleri için atılmış tweetleri gösteren bir Instagram Hikayesi yayınlandı.

Taşıyıcı Instagram hesabı hakında hiçbir faktör yapmıyor. Instagram aslen başlarda mikroblog sitesine istisnai olarak yakındı. Ayrıca mikroblog Instagram’ı satın alacağı yüksek süreler konuşuldu bunu söyledikten sonra Facebook geldi ve ayrıca kim duruma sonuçlandırmak noktayı 1 milyar dolara koydu. Bundan bundan sonra Bir çift firmanın arası açıldı. Instagramda kuruluş banliyö bölgesi tweet APIsi bloklandı. Kısa süreli bir zaman dilimi bundan sonra Instagram kim desteği kaldırdı.

https://www.instagram.com/p/BPqEoA3gKhE/

Instagram çok kendi tweet hesabını bir reklam ve pazarlama kanalı olarak kullanıyor ve ayrıca 40 bin takipçisi sahip olmak. Twitter’ın aslen haftadan 50.000 takipçisi oldu ve ayrıca görünüşe göre o da Instagramı reklam ve pazarlama olarak kullanacak. Kim sanal olarak büyük ölçüde kesinlikle değil. Verilen şirketin böyle bir hesaba bütün dürüstlüğümle ihtiyacı vardı. Kader günlerde hesabın ne yönde kullanılacağını epeyce daha anlayış fırsatımız muhtemelen.

Bunlar da ilginizi çekebilir

(*5*)
İzliyorsun: 5 Yılın Ardından Artık Twitter’ın da Instagram Hesabı Var

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply