A101 Piranha Gaming klavye, mouse ve kulaklık incelemesi

A101 Piranha Gaming klavye, mouse ve kulaklık incelemesi

A101’de bu gece itibarıyla satılmaya başlanan ve arzu edilen fiyatları sebebiyle birkaç kişinin sürpriz etttiği yıldızcık ürünlerini inceliyoruz. Bunlara ek olarak Instagram hesabıza abone olup kim fotoğrafı beğenen 3 kişiye kim ürünleri teklif edeceğiz!

Rekabet linki: (Instagram hesabımıza abone olup, kim gönderinin fotoğrafını beğenmeniz ekip çalışması için bol)

A101 Piranha Gaming klavye, mouse ve kulaklık mekanik

İlk olarak fiyatlardan başlayacak olursak Piranha Gaming mouse 19.95 TL, Piranha Gaming X7 klavye 24,95 TL ve Sonuçta Piranha Gaming kulaklık ise 34,99 TL‘ye satılıyor. İlk olarak mouse’un özelliklerden bahsedecek olursak her şey hesaba katılırsa bileşik yapısı olarak plastik kullanan mouse, LED aydınlatmalara ve düşmanca görünümlü bir tasarıma kurucu. Bunlara ek olarak üründe yaşamak örgü kablolu televizyon olduğunu da belirtelim. 4 benzersiz DPI ayarı sunan üründe bununla hep birlikte çift tıklama yapan bir rol tuşu aracılığıyla hep birlikte vaktinden önce ve desteklemek işlevine yarayan benzersiz tuşlar daha sahip olmak.

Piranha Gaming klavye aracılığıyla ısrar etmeye devam et edecek olursak aslen dikkati çeken 7 benzersiz LED aydınlat kılıf. Kompakt yapıdaki varlık, basış hissiyatı noktasında çok yardımcı. Bunlara ek olarak FN tuşu sayesinde F tuşlarında kuruluş hinterlandı multimedya işlevlerinden de faydalanabiliyorsunuz.

Nihayet kulaklığa geçecek olursak fiyatına bağlı olarak görünümü ve ergonimisi gayet mükemmel. Bunu söyledikten sonra gürültü kalitesi tarafında maalesef şaşırtıcı bir şekilde bir faktör beklemeyin. Önemli ölçüde gürültü seviyesini yükselttiğinizde yüksek kalite kötü anlamda bozuluyor ve boğuk bir gürültü aracılığıyla e karşı karşıya kalıyorsunuz. O nedenle mouse ve klavyeyi başına ne {kadar} öğüt vermek etsek de aynısını kulaklık için söyleyemeyeceğiz. Aynı zamanda kulaklığın USB bağlantısından elektrik gücü aldığı için ihtiyatlı telefonlarda çalışmadığını da belirtelim. Nihayet çeşitli diğer ürünlerde olduğu iyilik kim üründe de LED ışıklar sahip olmak. Bunu söyledikten sonra kim modelde özel mavi canlı bir aydınlatmanın olduğunu belirtelim.

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: A101 Piranha Gaming klavye, mouse ve kulaklık incelemesi

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply