AAVE Fiyatı Son 24 Saatte %25 Arttı! Yükselişin Sebepleri…

AAVE Fiyatı Son 24 Saatte %25 Arttı! Yükselişin Sebepleri…

Kişiye özel adını taşıyan DeFi platformunun yurtiçi tokeni (*24*)AAVE, kullanıcılarının, platformun toparla stil 3 güncellemesine kesinlikle cevap vermek vermesi aracılığıyla hep birlikte 24 izle içine emsallerini geride bıraktı. AAVE fiyatı yükselişi, platformda kilitli dolu değerin saç bir seviyenin üzerine çıkmasıyla da benzer zamana denk geldi.

AAVE fiyatı(*24*) %30’un ileri artışla (*24*)240 dolara yükseldi ki kim da fırın ayından kim yana ulaşılan en uzun ölçüde. AAVE, DeFi platformunun toparla stil olan 3’e yükseltilmesinin açıklandığı 16 geçit töreni’tan kim yana bir fırlayan trendinde.

DeFi Llama’nın verilerine bağlı olarak, AAVE platformunda kilitli dolu gerçekten değer (TVL), yılın başından kim yana aslen kez 14 milyar doları aştı. Kim, aslen dörtte bir sırasında kapsamlı bir inkar trendinin ardından DeFi ilgisinin toparlandığının bir göstergesi.

AAVE, sektördeki en yaşlı ve ayrıca yaygın bilinen DeFi platformlarından bir kişi. TVL açısından, 5. en kapsamlı süreç. Token benzer şekilde WhaleStats’tan alınan verilere bağlı olarak toparla 24 izle içine ETH balinaları vasıtasıyla en son derece satın alınan 10 kripto finans ortasında tesis alıyor.

Kripto finans piyasası vasıtasıyla dikkatle saygı duyulan @SmartContracter, kim haftanın başlarında Twitter hesabından AAVE’nin büyük bir sıçrama için hazır olduğunu ve ayrıca DeFi’de bir toparlanmanın habercisi olduğunu belirtmişti.

Çerçeve, yükleme sürelerini kısaltarak ve ayrıca benzin maliyetlerini %20 ila %25 ortasında azaltarak 16 geçit töreni’ta 3 üncü stil yinelemesini başlattı.

Güncellemenin büyük bir özelliği, platformun erişilebilirliğini artırması muhtemelen bir eylem olan zincirler arası transfer için desteğin eklenmesiydi. Geliştirmek haberi, AAVE’de bir kayıp serisinin kırılmasına ve ayrıca 4 ayın en azaltılmış seviyesinden toparlanmasına faydalı oldu. AAVE fiyatı o zamandan gerçeği nedeniyle fırlayan trendinde.

DeFi’ye olan ilgi, alanın yaygın olarak düzenli fiyat indirimi hesaplarına kıyasla mevduatlarda daha uzun getiriler sunduğu bakış önüne alındığında, kim uzun yıllar büyük ölçüde arttı. Dünyanın en kapsamlı kripto borsası Binance, bölgesel zamanda DeFi platformlarına erişim sağlamak için zincirler arası protokolüne güçlendirmek ekledi.

DeFi’de kilitlenen dolu gerçekten değer de kim yılki en azaltılmış seviyelerden yükseldi ve ayrıca zaten 173 milyar dolarlık Bir çift ayın en uzun seviyelerinde. TVL’nin en kapsamlı sistem ise 20 milyar doları aşan varlıklarıyla (*24*)Curve’dir.

 

 

*Finansal yatırım tavsiyesi içermez.

Bunlar da (*24*)ilginizi çekebilir


İzliyorsun: AAVE Fiyatı Son 24 Saatte %25 Arttı! Yükselişin Sebepleri…

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply