ABD’de iPhone kullanan gençlerin oranı %83 – Hardware Plus

ABD’de iPhone kullanan gençlerin oranı %83 – Hardware Plus

iPhone kullanan genç yetişkin kitlenin yükler günden güne artıyor. Müşteri Piper Jaffrey’in ortaya çıkardığı bir ankete bağlı olarak ABD’li gençlerin %83’ü, 2019’un Bahar sezonu ayından bunu göz önünde bulundurarak bir iPhone’a yaratıcı.


İlginizi çekebilir: Apple Watch EKG Özelliği İle Varlık Kurtardı


iPhone kullanan gençler alışkanlıklarından dur istemiyor

Tahmini 8.000 lise öğrencisini sınır kim ankete katılan gençlerin %54’ü dostum, %46’sı kız yanı sıra zaman ortalamaları 16.3 olarak belirtiliyor. Hepsi birden ankete katılan gençlerin %86’sı, bir başarılı bilge telefonunun iPhone olacağını düşünüyor. Kim verinin 2016 yılında %75 olduğu yanı sıra 2 sene içerisinde muazzam bir büyümek gösterdiği de belirtiliyor. Kim çalışma sonuçlarına bakılarak, başta ABD aslında olmak üzere birkaç ülkede tahmin edilen sonuçlara ulaşılabileceğini yanı sıra Apple’ın gençler orta kullanılmış en alışılmış olarak bilge cihazlardan bir kişi olduğunu söylemek uygulanabilir.

Modern gençleri orta yaygınlaşan kim bilge cihazlarla beraber, Apple’a ait olan iMessage, iCloud, Apple Music seç uygulamalar aracılığıyla AirPods yanı sıra Apple Watch seç aksesuarlara aşina veya çok alışkın oldukları anlamına olay. Kim hastalık Apple’ın bireysel sürekliliği yanı sıra büyük bir kitleye yaratıcı olma avantajlarını elinde bulunduğunu gösterir. Yine benzer ankete bağlı olarak iPhone kullanıcılarının %27’sinin hali hazırda bir Apple Watch’a yaratıcı olduğunu yanı sıra %20’nin ise kim bilge saati almayı düşündüğü bulgusu da ortaya çıkmış oldu.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: ABD’de iPhone kullanan gençlerin oranı %83 – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply