ABD’li dev bankadan kripto para merkezi adımı! – Hardware Plus

ABD’li dev bankadan kripto para merkezi adımı! – Hardware Plus

ABD’li dev finans kurumu BNY Mellon’un kripto para birimleri koruma hizmeti sunmak için Dublin’de bir kripto para merkezi kurduğu bildirildi. Business Post’un bildirdiğine bağlı olarak ABD’nin en modası geçmiş bankalarından olan BNY Mellon Dublin’de bir inovasyon merkezi kurdu.

41 trilyon dolarlık katılım yönetimi aracılığıyla dünyadaki en muazzam bankalardan olan BNY Mellon’un kripto para piyasasına olan ilgisi piyasa vasıtasıyla anlaşıldı bir rahatsızlık. Geçtiğimiz aylarda yapmış olduğu bir sebep aracılığıyla kim on yıl müşterilerinin sanal varlıklarının bankada tutulmasına yanı sıra ticaretinin yapılmasına izin ver verileceğini bildiren finans kurumu, kim hizmetin başlangıç ​​ tanınmış için net bir dönem vermemişti.

Aktarılan bilgilere bağlı olarak dev finans kurumu, kripto para birimlerini koruma hizmeti için Dublin’de bir sanal inovasyon merkezi kurdu. Bitcoin’in yakın NFT (Non Fungible Token) yanı sıra CBDC (Tesis Bankası Sanal Para Birimleri) seç sanal varlıkların da kurulan kim merkezde saklanacağı söyleniyor. Kripto para merkezi, ülkenin Tesis Bankası vasıtasıyla da tanındı yanı sıra düzenlendi.

Kripto para birimlerinin önemli ölçüde 2020 yılı aracılığıyla beraber artırma popülaritesi, kripto para birimlerine olan talebin yanı sıra ilginin de artışını sağladı. Ekstra bireysel piyasa girip harcama yaptıkça, kim alana yönelik hizmetler de temel ihtiyaç doğrultusunda sunulmaya başlandı yanı sıra ancak son zamanlarda hizmetler de canlı geçmeye işlem. Kim yılın başlarında sayısız dev bankanın müşterilerine kripto para hizmetleri sunmak için çalışmalara başladığı haberlerini vermiştik. Geçici dönem geçmişte Goldman Sachs yanı sıra Morgan Stanley seç muazzam ABD bankalarının kripto katılım hizmetleri sunmayı planladıkları açıklandı. JPMorgan Chase’in bazı özelleştirilmiş müşterilerine Bitcoin hizmeti sunacağı bildirildi. İsviçre merkezli finans kurumu UBS de bunlara ek olarak kripto katılım hizmetleri sunmak için veri yaptığını açıklamıştı. Bunlar seç pek inanılmaz araştırma çalışması, kripto alanına yönelik çözüm verme yarışının da çok kesinlikle olduğunun göstergesi. BNY Mellon’un bir kripto para merkezi kurma adımı ise ona kim yarışta muazzam fayda sağlayabilir.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: ABD’li dev bankadan kripto para merkezi adımı! – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply